Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wyczekiwanie swiat w polowie listopada to nie za wczesnie? Kurcze, marzy mi sie troche spokoju :). A tu pralka sie poniszczyla, w robocie pincet rzeczy, a na dodatek znowu wyszlo, ze "sport to zdrowie". 

 

Tydzien temu na hali oberwalem 2x w lewy piszczel i nozka wczoraj wygladala tak:

 

 

 


IMG_20191111_090240.jpg
 

 

 

Opuchlizna z piszczela zeszla na stope, no ale nie bolalo, wiec luzik. No i fakt, stopa spoko, ale jak sieknalem na wczorajszej hali w cos/kogos duzym palcem lewej nogi, to juz raczej opcja "rozchodze" w gre nie wchodzi i jutrzejrze przeswietlenie moze mnie nieco uziemic. 

 

No, pomarudzilem, moge wracac do pracy. Plus dzisiaj jeszcze rozmowa o kasie, do ktorej po ostatnich akcjach to mam nastawienie w stylu "to kiedy moge sie zwolnic".

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

wcześniej wrzuciłem film, ale musiałem go na chwilę schować, bo jeszcze jakieś poprawki były w opisie. no a teraz już sobie śmiga oficjalnie. druga produkcja!

 

 

W dniu 9.11.2019 o 23:34, Reaper napisał:

@Pulek musisz jeszcze popracować nad tymi swoimi filmikami samochodowymi ;) 

wieeem, koleś elegancko to ogarnął :)

 

15 godzin temu, klinsmann napisał:

audio zdecydowanie na plus... (jest równiej) 

 

czemu musiałeś się przepychać :)

no z audio to przejrzałem mnóstwo poradników, dlatego jest zdecydowanie lepiej niż w Insigni ;) a przepychać... długa historia. w dużym skrócie: to pierwszy klient ;) no, ale finał jest szczęśliwy, bo wideo wylądowało w sieci

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Ty wez moze skonsultuj to z zona, bo cos chyba wymyslasz z przesuwajacymi sie opuchliznami :D moj kopniak byl w piszczel i na pewno nie jest winny tej stopie ;)

 

A myślisz, że nie spytałem :D. Żona mi wyjaśniła, że przecież to normalne, bo grawitacja :D. Tak że zajebałeś mi w piszczel, a mam całą nogę do kostki siną i jeszcze nie wiem, czy czasem nie zaowocowało to uszkodzeniem palca! Tak że pozew już w drodze!

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...