Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio robiłem fotę na mistrzów parkowania jak koleś zaparkował (mając WCHUJ miejsca i na bank czujniki/kamerki) na wpół na ścieżce rowerowej (blokując jej połowę szerokości) i na wpół na jezdni. Było to X6, a koleś pytany przez partnerkę czy poprawi parkowanie odpowiedział "a jebać". To dowody anegdotyczne, ale także potwierdzam złamasów.

Odnośnik do komentarza

Złamasem bym go nie nazwał, ale coś w tym jest.

 

Najlepsze jak przyjechał po raz pierwszy do pracy i coś mu pomagałem wyjmować sprzęt z samochodu to mówi, że żona sobie kupiła no i żeby z dzieckiem bezpiecznie jeździć w dalsze trasy (dziecko teraz ma roczek, a ma rodzinę na Podkarpaciu i jeżdżą tam co święta). I chuj, codziennie nim jeździ do pracy i klientów xD A żona corsą. Nie wiem po co tak się tłumaczył, że niby firma nie ma kasy czy co :D

 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Z cyklu "Jesteśmy PKP i lubimy komplikować" na mojej trasie Wrocław <->Krotoszyn jest remont. Remontują coś na odcinku Krośnice, więc od 2 tygodni odcinek Krośnice <->Krotoszyn odbywał się transportem zastępczym. Kupowało się jeden bilet i git. Dzisiaj muszę już kupić 2 bilety.....Na pociąg i na transport zastępczy lol 

Oh i bilet zamiast 19,80 zł kosztuje w sumie 25 :keke: Czyli im sie nie opłacało :D Zajebiste podejście do klienta 

Odnośnik do komentarza

Jak ja pracowałem u Janusza te ~15 lat temu, to jeździł... starym Seatem Toledo, już wtedy ponad dziesięcioletnim, z drzwiami otwieranymi na śrubokręt i wypłowiałym lakierem. W końcu - dopiero za radą rodziny i lekarza (cukrzyk i sercowiec) zmienił z bólem serca na nowe Pajero. Że niby większe szanse wyjścia z wypadku w przypadku zasłabnięcia za kierownicą :keke: 

 

Gość w tamtych czasach był właściwie monopolistą najbliższego rejonu jeśli chodzi o organizację wesel itp, bo postawił wielką restaurację z kilkoma salami, a później hotel, w którym pracowałem na recepcji - zapełniany głównie przez różnorakich przedstawicieli handlowych. Wcześniej wybetonował i zorganizował największy parking dla ciężarówek we wschodniej Polsce, plus infrastrukturę dla nich (warsztat, sanitariaty, prysznice, sklepy itp). Więc nie było tak, że go nie stać, po prostu miał węża w kieszeni ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...