Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, me_who napisał:

Ej, bywalcy koncertów. Raczej nie ma sensu kupować biletów na Bocellego na Narodowy, co nie? Przy tej akustyce co tam jest raczej będzie chujnia, szczególnie gdy głównym bohaterem jest śpiewak, a nie jakieś łubu-dubu :-k

Chciałbym rodzicom na gwiazdkę sprawić, ale jak mają słyszeć nic lub kakofonię, to szkoda hajsów, a ceny biletów są kurwa z kosmosu.

Nigdy więcej koncertu na Narodowym. Chyba tylko wybitny głos w połączeniu z genialnym dźwiękowcem jest w stanie ugrać coś w tym miejscu - przypuszczam, że na dnie studni lepiej niesie się dźwięk :/

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Pozdro z Mazur :) Wczoraj Mame miała urodziny, a że nie widziałem jej od sierpnia, a jeszcze dodatkowo ostatnio kilka dni spędziła w szpitalu (nic nie wykryli na szczęście), to postanowiłem zrobić niespodziankę i pojawić się na działce, gdzie wypoczywają z Tate :) Na dodatek udało mi się w końcu zrobić tutaj internet, dzięki czemu działeczka przestała być czarną dziurą <3 

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Pulek napisał:

Zachęcamy do oddania swojego głosu w konkursie, bo spośród głosujących wylosujemy jedną osobę, która zostanie Przyjacielem CMF na najbliższe pół roku :)

 

 

 

Ja tam zjebałem bo miałem dwa typy i chciałem sobie spojrzeć, któremu bardziej mój głos pomoże, a że "czytaj wyskakujące okienka" to za duży wysiłek to wyświetliłem te wyniki rezygnując z głosu :roll: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...