Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Granny Smith :wub: 

 

Darkest Dungeon odicnek 123141

Ponad połowa gry za mną, większość bossów ubitych, ruiny zakończone, ostatnie walki czekają mnie w pozostałych lokacjach i można powoli zmierzać do finałowej miejscówki.

Walka z Lordem Nekromantą <3, czegoś takiego nie miałem. Wszyscy bohetrowie przeżyli atak serca, trzech na koniec walki było we wrotach śmierci, o dziwo jakimś cudem nikt nie zginął :D 

 

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, schizzm napisał:

Darkest Dungeon odicnek 123141

Ponad połowa gry za mną, większość bossów ubitych, ruiny zakończone, ostatnie walki czekają mnie w pozostałych lokacjach i można powoli zmierzać do finałowej miejscówki.

Walka z Lordem Nekromantą <3, czegoś takiego nie miałem. Wszyscy bohetrowie przeżyli atak serca, trzech na koniec walki było we wrotach śmierci, o dziwo jakimś cudem nikt nie zginął :D 

Klasyczny czwartek na zlocie, Lord Nekromanta @me_who kładzie wszystkich :P 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, schizzm napisał:

Darkest Dungeon odicnek 123141

Ponad połowa gry za mną, większość bossów ubitych, ruiny zakończone, ostatnie walki czekają mnie w pozostałych lokacjach i można powoli zmierzać do finałowej miejscówki.

Walka z Lordem Nekromantą <3, czegoś takiego nie miałem. Wszyscy bohetrowie przeżyli atak serca, trzech na koniec walki było we wrotach śmierci, o dziwo jakimś cudem nikt nie zginął :D 

Yup dziś po pracy na odstresowanie odpalę sobie DD. Jak nic zrelaksuję się :keke:

Odnośnik do komentarza

Ej, bywalcy koncertów. Raczej nie ma sensu kupować biletów na Bocellego na Narodowy, co nie? Przy tej akustyce co tam jest raczej będzie chujnia, szczególnie gdy głównym bohaterem jest śpiewak, a nie jakieś łubu-dubu :-k

Chciałbym rodzicom na gwiazdkę sprawić, ale jak mają słyszeć nic lub kakofonię, to szkoda hajsów, a ceny biletów są kurwa z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, me_who napisał:

Ej, bywalcy koncertów. Raczej nie ma sensu kupować biletów na Bocellego na Narodowy, co nie? Przy tej akustyce co tam jest raczej będzie chujnia, szczególnie gdy głównym bohaterem jest śpiewak, a nie jakieś łubu-dubu :-k

Chciałbym rodzicom na gwiazdkę sprawić, ale jak mają słyszeć nic lub kakofonię, to szkoda hajsów, a ceny biletów są kurwa z kosmosu.

Musiałbyś się na dobre miejsca szarpnąć bo na tych na bocznych trybunach równo słychać, a na tej na wprost sceny w miarę dobrze. Inna sprawa, że w przeciwienstwie do np. Metalliki, bon Joviego, czy Beyonce (najgorszy koncert na jakim byłem) Pink sobie dala z tą akustyka radę, wiec sie da. Może Bocelli też ma dobrych dzwiękowców.  

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, me_who napisał:

Ej, bywalcy koncertów. Raczej nie ma sensu kupować biletów na Bocellego na Narodowy, co nie? Przy tej akustyce co tam jest raczej będzie chujnia, szczególnie gdy głównym bohaterem jest śpiewak, a nie jakieś łubu-dubu :-k

Chciałbym rodzicom na gwiazdkę sprawić, ale jak mają słyszeć nic lub kakofonię, to szkoda hajsów, a ceny biletów są kurwa z kosmosu.

Raczej nie kupowalbym, na pewno nie trybuny. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...