Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, SZk napisał:

Moze jestem dziwny, ale ja w butach do biegania biegam, a chodzenie w nich kojarzy mi sie z emerytami.

 

Uwaga, używam argumentu ostatecznego w dyskusji:

 

nie zesraj sie.jpg

 

A na serio, to ja w butach do biegania chodzę. Najczęściej po łąkach, polach i lasach, na co dzień raczej nie. Chyba że ostatnio na pięć minut do Castoramy :keke: 

  • Lubię! 3
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Na liście rzeczy do zrobienia przed wyjazdem odhaczyłem własnie przestać  na weekend obserwować parę stron na FB: Rugby World Cup, fanpejdż Gabe'a o rugby i profil Melera :D To plus niezaglądanie do forumowego lajfscora powinno wystarczyć żeby nie poznać wyników półfinałów. Plan jest, że pierwszy mecz obejrzę sobie w niedziele wieczorem, drugi planuję w poniedziałek rano przy kawie (urlop w poniedziałek) :) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gacek napisał:

@lad słyszałeś, że Roma z uwagi na plagę kontuzji planuje zakontraktować Rodwella? :keke: 

Zazdroszczę piłkarzom. Okazuje się, że na tym jak grało się w wieku 15 lat (albo bardziej poprawnie: jak wyglądało się na tle równolatków) można zrobić taką karierę, że w CV znajdzie się Manchester City i Roma. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mauro napisał:

Na liście rzeczy do zrobienia przed wyjazdem odhaczyłem własnie przestać  na weekend obserwować parę stron na FB: Rugby World Cup, fanpejdż Gabe'a o rugby i profil Melera :D To plus niezaglądanie do forumowego lajfscora powinno wystarczyć żeby nie poznać wyników półfinałów. Plan jest, że pierwszy mecz obejrzę sobie w niedziele wieczorem, drugi planuję w poniedziałek rano przy kawie (urlop w poniedziałek) :) 

 

Na Oval Earth możesz zerkać śmiało, mam zjazd w ten weekend i też będę w bańce informacyjnej ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mauro napisał:

Rodwell to był wymiatacz w FM 2010. A już FM 2018 nie ma u mnie stałego miejsca w składzie Wrexham z trzeciej lidze.  Chyba zalazł za skórę kibicom Sunderlandu, bo mizerne ma atrybuty typu determinacja, waleczność czy pracowitość.

Nie tylko im. Jego występ przeciwko Gerrardowi w derbach śni mi się do dziś jako koszmar.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...