Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jmk napisał:

 

 

 

Tak sobie luźno myślałem nad podróżą 9-11 listopada, bo widzę, że ceny w miarę okej tak za tysiaka w dwie strony dla dwóch osób można znaleźć loty.

Ciężko mi to teraz sprawdzić, ale 1k za Barcelonę za same loty to baaaardzo dużo. 

Odnośnik do komentarza

https://www.ppe.pl/news/138513/football-manager-2020-z-wyjatkowym-wydaniem-w-polsce.html

 

Cytat

W pudełku z Football Manager 2020 znajdziecie voucher na 30 dni dostępu do kanałów sportowych CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4. Z oferty skorzystają wszyscy zainteresowani – wystarczy zrealizować kod przez player.pl i w ten sposób gracze będą oglądać wszystkie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy. Kod można wykorzystać do 31 stycznia 2020 roku.

Jakby ktoś się zastanawiał ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nienawidzę The Show

Wystawili mnie w 8 inning przy 1-1, moje dzbany z ofensywy zero wsparcia, wiec wynik się utrzymuje. Trzymaja mnie do 10 inning, luksja, 5 strikeoutow, 0 hits, 2 outy i mnie kurwa zamroczyło przy jednym fastball, rzuciłem w sam środek strikezone -> walk-off HR, porażka, trener kiwa głowo z niedowierzanjem, koledzy nie podajo ręki, majors znowu się oddalają ;( 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...