Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Vami napisał:

Potworna? Jest bardzo lajt konserwa, a w Polsce trzeba nią być, aby wygrać. Nawet Kwaśniewski, mimo że ateista, kościoła raczej nie zwalczał.

Dla mnie on jest za bardzo konserwatywny. Nie mam o to do niego pretensji, bo czego się spodziewać po działaczu partii ludowej, ale bardzo mi się nie podobało jego fochowanie po wyborach do PE, że przegrali bo był za duży skręt na lewo i rzekome skupienie na sprawach mniejszości, a w ogóle to oni są temu przeciwko, bo tradycja, Kościół i bla bla. Konserwa.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Hajd napisał:

może być różnie, bo Snyder potrafi robić rzeczy genialne (Watchmen) albo straszliwie gówniane (Supermeny, Sucker punch)

 

Absolutnie nie zgadzam się z określeniem Watchmen genialnymi. Tzn przyjmując poziom Snydera to były wyjątkiem, ale biorąc pod uwagę co ekranizowali to średnio to wyszło.

 

A z Sucker punch też się nie zgadzam, imo to miał być trochę pastisz i wyszedł mu akurat nieźle.

 

Jako filmy bez ambicji, a ciekawe stylistycznie to Watchmena, Sucker Punch i 300 mu wyszły i to ogólnie jedyne jego sukcesy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz zawahałem się, czy nie wykupić dostępu do wyborczej :-k chodzi o ten artykuł:

 

http://wyborcza.pl/7,156282,25313272,internety-robil-az-zablokowal-go-facebook-michal-sadowski.html?fbclid=IwAR1DNPI33XyNwEKy1UOyk1lzrUm5X9h9A9vQz4S-pkzVr24uryEhnKlG-tM

 

nie chce mnie ktoś go wrzucić na pw? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Vami napisał:

U mnie klucz jest prosty:

 

1. Za wolnym rynkiem, niskimi podatkami, deregulacją

2. Przeciw socjalizmowi, rozdawnictwu, nowym podatkom

 

I tyle mnie interesuje

 

Aha dlatego chcesz dać pełne narzędzia władzy w ręce soclistów, którzy rozdają to co zdobywają za pomocą nowych podatków? Nie no brzmi w chuj logicznie ;) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ajerkoniak napisał:

Absolutnie nie zgadzam się z określeniem Watchmen genialnymi. Tzn przyjmując poziom Snydera to były wyjątkiem, ale biorąc pod uwagę co ekranizowali to średnio to wyszło.

 

Watchmen są fenomenalne, kropka. To absolutny top jeśli chodzi o filmy o superbohaterach, żaden z filmów Marvela czy Nolana się do nich nie zbliżył, a film z bardzo wysokiej półki jeśli chodzi o ogół kinematografii. Mógłbym dyskutować czy to było pierdolone 10/10 czy jedynie 9+, ale w życiu bym się nie zgodził z określeniem "średnio".

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Vami napisał:

Miał rację. Niezależnie od indywidualnych poglądów, w Polsce społeczeństwo jest konserwatywne i bogobojne - deklaratywnie. Dlatego jak ktoś otwarcie im to wyśmiewa, to przegra.

No ale imo wg niego najlepiej by było zamieść te problemy pod dywan i udawać, że ich nie ma "bo tradycja i u nas to nie przejdzie". Ogólnie on ma tendencje do omijania wszelkich kontrowersyjnych tematów.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Ingenting napisał:

Jedynie totalny ignorant albo osoba, która w ogóle nie śledzi polskiej polityki może powiedzieć, że Śpiewak to tylko afera reprewatyzacyjna.

 

Mylisz się. Tylko osoba mocno zainteresowana polityką zna Śpiewaka z innej strony niż afera reprewatyzacyjna :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

No ale imo wg niego najlepiej by było zamieść te problemy pod dywan i udawać, że ich nie ma "bo tradycja i u nas to nie przejdzie". Ogólnie on ma tendencje do omijania wszelkich kontrowersyjnych tematów.

Ponieważ ludzie tego nie chcą! Ludzie nie chcą rewolucji obyczajowej. Ludzie chcą żyć tak, jak lubią i żeby nikt im nie mówił czym mają jeździć, czym palić w piecu, czym nawozić pole, co mają palić, pić i jeść. Po prostu. I dopóki lewactwo nie przejdzie z pozycji ofensywnej do liberalnej, to zawsze będzie na marginesie i zawsze będzie gnojone przez cywilizowanych ludzi, a wyborach dostanie max. 5% od naiwniaków, ignorantów i totalistów, którzy we własnym mniemaniu mają receptę na centralnie planowany porządek świata. Tak - 5 - bo mówię to o raku w stylu Razem, a nie porządnym, centrowym SLD Millera.

Teraz, lad napisał:

A to tak z ciekawości - jak jako libertarianin moralnie usprawiedliwiasz jedzenie mięsa?

 

Dlaczego miałbym je "usprawiedliwiać"? NAP nie dotyczy zwierząt, tylko ludzi.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Vami napisał:

Dlaczego miałbym je "usprawiedliwiać"? NAP nie dotyczy zwierząt, tylko ludzi.

Dlaczego? Jakby głębiej to przeanalizować to jakakolwiek forma dyskryminacji ma swój początek w szowinizmie gatunkowym.

 

Nie wydaje ci się, że przeświadczenie o wyjątkowości rasy ludzkiej stoi trochę w sprzeczności z ideą libertarianizmu?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Pulek napisał:

Chyba pierwszy raz zawahałem się, czy nie wykupić dostępu do wyborczej :-k chodzi o ten artykuł:

 

http://wyborcza.pl/7,156282,25313272,internety-robil-az-zablokowal-go-facebook-michal-sadowski.html?fbclid=IwAR1DNPI33XyNwEKy1UOyk1lzrUm5X9h9A9vQz4S-pkzVr24uryEhnKlG-tM

 

nie chce mnie ktoś go wrzucić na pw? 

Też zacząłem rozważać, bo mój sposób na obejście paywalla przestał działać :) w tej chwili jest promo wyborcza plus player.pl za 20 zł https://promocja.player.pl/playerplus-pakiet-start-wyborcza - reflektujesz na zrzutkę? :) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...