Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, schizzm napisał:

Darkest Dungeon, Darkest Dungeon, jak ja cię...

 

Postanowilem wczoraj się zebrać i znowu wyruszyć na tego opetanego bossa, który wykończyl moja pierwsza druzyne. 

 

Tym razem wziąłem mieszankę doświadczenia i młodości ;)

Przygotowałem się dobrze, oczyscilem jedno skrzydło loszkow, zostało ostatnie pomieszczenie ze skrzynia. Bohaterowie byli już trochę poobijani, więc postanowiłem, że po podbiciu w tego pomieszczenia rozbije obóz. 

 

No to idziemy do tej komnaty... 

- Ej chłopaki, patrzcie, jakiś postument

- Zostaw go, idziemy obozowac. 

- Ale tu jest coś napisane! "strudzony wedrowcze, zostaw tu światłość pochodni, a splynie na ciebie laska". Ej, to super

- Nie dotykaj tego! 

- Co złego może się stać? To tylko pochodnia

 

Po czym nastąpiła ciemność, po której drużyna znalazła się w jakimś limbo miedzywymiarami, a na przeciw wyskoczył jakiś gigantyczny pomiot samego Cthulhu, który zaczął przywolywac swoich przydupasow. 

Efekt? Jeden bohater zabity, dwóch skończyło walkę we wrotach śmierci (czyli prawie zabici), czwartego ledwo uratowalem przed zawalem serca. 

Wyprawa zakończona niepowodzeniem, dodatkowo w pakiecie zestaw chorób i negatywnych efektów dla tych, co przeżyli. 

 

Dzięki DD ;)

 

I jak tu nie kochać tej gry?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Man_iac napisał:

Ano powszechnie, tylko nie przez wyborców PiS, ale oni nikogo, kto ma jakikolwiek rozum nie szanują, więc tu i tak nic nie ustrzelisz. 

 

Ale po przemyśleniu przyszła mi do głowy też osoba pani Agnieszki Holland. Z tego, co pamiętam brała udział w demonstracjach przeciwko PiS-owi, więc jest na pewno po tej stronie. Nie ma na nią politycznych haków, a też jest osobą powszechnie szanowaną. Pytanie tylko, czy by chciała. 

jak dla mnie to z kazda kolejna kandydatura coraz bardziej odlatujesz

  • Lubię! 10
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Imo jeśli ktoś może zjednoczyć opozycję i pokonać PiSowską machinę nienawiści i zakłamania to jest to tylko i wyłącznie Donald Tusk ze swoją charyzmą. Niestety uważam, że jest to spore "jeśli" i sam Tusk może nie zaryzykować. Imo za dużo ma do stracenia w tym momencie w przypadku przegranej. Lepiej dla niego siedzieć w Brukseli i wrócić na białym koniu jak już PiS będzie łatwiejszy do ugryzienia, np jak nam upadnie gospodarka :P

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gabe napisał:

I żeby było jasne - środowisko wege jest raczej tolerancyjne i inkluzywne, każda aktywność czy dieta mająca na celu zmniejszenie skali zabijania i cierpienia zwierząt jest popierana, czy to fleksiwegetarianizm, czy pescowegetarianizm, czy nawet bezmięsne poniedziałki. Ważna jest jednak konsekwencja, jeśli ktoś deklaruje, że np nie chce przyczyniać się bezpośrednio do śmierci zwierząt, to je nabiał i jaja, ale - o czym nie wszyscy wiedzą - nie powinien jeść produktów z żelatyną, czy serów z podpuszczką naturalną, np parmezanu.

 

To nadal są jednak jakieś kompromisy, natomiast jeśli ktoś określa się weganinem, który jest wyjątkowo bezkompromisowym stanowiskiem, to miejsca na takie słabości nie ma. I jak można wybaczyć - ciężko, bo mocno pokrętnie trzeba rozumować - wegetarianinowi skórzany pasek, to Sylwii Spurek już nie.

 

O znów ta odwrotna definicja tolerancji typowa dla lewicy. Tak bardzo tolerancyjne i inkluzywne, że mięsożerców wyzywa od morderców i porównuje do nazistów :D.

2 godziny temu, Gabe napisał:

A zmieniając temat z powrotem na politykę, to wydaje mi się, że Biedroń nie jest najlepszym pomysłem na prezydenta. Lepszym byłby Janek Śpiewak, ale za młody jest na Heroda, więc Adam Bodnar :-k 

Życzę Wam żeby którykolwiek z tej trójki kandydował :D Wtedy Duda ma pewne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gabe napisał:

Ale również trzeba wystawić kogoś, na kogo ostatecznie z bólem serca, ale zagłosują zarówno prawicowi liberałowie, lewica oraz niezdecydowane centrum. 

Liberałowie nie zagłosują nigdy na krytykującego kapitalizm miejskiego aktywistę Śpiewaka (szanuję go za to, że wydaje się być idealistą, a nie skurwielem jak Buciak, ale nadal nigdy bym go nie poparł - przeciwników też można szanować bądź nie), ani Bodnara - który również kwestionuje kapitalizm. Żaden liberał, centroprawicowiec ani tym bardziej prawicowiec nie zagłosuje na nikogo, kto się podoba skrajnej lewicy (w rozumieniu polskim). Kosiniak-Kamysz - on mógłby stawić czoła Dudzie ewentualnie, bo jest umiarkowany, lajt konserwatywny i raczej jednoczący niż dzielący.

2 minuty temu, Kinas napisał:

w każdej większej grupie znajdą się osoby, obok których jest tylko ściana ;) 

 

To prawda. Znam wielu wegan i wegetarian, którzy nie zaglądają mi w talerz. Natomiast ci, którzy są aktywistami, zawsze zaglądają - na czele z panią Spurek.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Vami napisał:

O znów ta odwrotna definicja tolerancji typowa dla lewicy. Tak bardzo tolerancyjne i inkluzywne, że mięsożerców wyzywa od morderców i porównuje do nazistów :D.

 

No cóż, ja mogę mówić za siebie i swoje otoczenie, aż przykro słyszeć, że ty musisz przebywać ciągle w tak toksycznym. To niezdrowe :P 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

 

No cóż, ja mogę mówić za siebie i swoje otoczenie, aż przykro słyszeć, że ty musisz przebywać ciągle w tak toksycznym. To niezdrowe :P 

 

W towarzystwie, które znam osobiście, mam właściwie tylko taką dwójkę wegan-dżihadystów. Reszta jest OK ;)

Natomiast teraz mam wyzwanie w domu, bo moja szanowna Konkubina przestała jeść mięso - zobaczymy na jak długo, bo bardzo lubi. Tak więc albo każdy gotuje obiad osobno, albo jemy bez mięsa. Póki co wygrywa pierwsza opcja ;).

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, kolek23 napisał:

Imo jeśli ktoś może zjednoczyć opozycję i pokonać PiSowską machinę nienawiści i zakłamania to jest to tylko i wyłącznie Donald Tusk ze swoją charyzmą. Niestety uważam, że jest to spore "jeśli" i sam Tusk może nie zaryzykować. Imo za dużo ma do stracenia w tym momencie w przypadku przegranej. Lepiej dla niego siedzieć w Brukseli i wrócić na białym koniu jak już PiS będzie łatwiejszy do ugryzienia, np jak nam upadnie gospodarka :P

Matoł Donald już ma załatwioną robote w spółce zagranicznej w Reichu p9o wygaśnięciu mandatu

  • Nie lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...