Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj to przede wszystkim wyszło Baldur's Gate I i II na PS4, a w osobnym secie Torment i Icewind Dale.

Mocno się wahałem nad zakupieniem z obawy przed przeniesieniem sterowania na PS4, ale jest po ~2h gry naprawdę świetnie, sterowanie jest o wiele przyjemniejsze niż ciągłe klikanie na PC, z drugiej strony jest łatwiej odnaleźć różne znajdźki, bo kursor automatycznie się przesuwa razem z przesuwaniem gałki od jednego aktywnego miejsca do drugiego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gacek napisał:

Wczoraj to przede wszystkim wyszło Baldur's Gate I i II na PS4, a w osobnym secie Torment i Icewind Dale.

Mocno się wahałem nad zakupieniem z obawy przed przeniesieniem sterowania na PS4, ale jest po ~2h gry naprawdę świetnie, sterowanie jest o wiele przyjemniejsze niż ciągłe klikanie na PC, z drugiej strony jest łatwiej odnaleźć różne znajdźki, bo kursor automatycznie się przesuwa razem z przesuwaniem gałki od jednego aktywnego miejsca do drugiego.

Łooo, jaki koszt? Bo na kompie w pracy mam zablokowane wszystkie serwisy growe.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gacek napisał:

Wczoraj to przede wszystkim wyszło Baldur's Gate I i II na PS4, a w osobnym secie Torment i Icewind Dale.

Mocno się wahałem nad zakupieniem z obawy przed przeniesieniem sterowania na PS4, ale jest po ~2h gry naprawdę świetnie, sterowanie jest o wiele przyjemniejsze niż ciągłe klikanie na PC, z drugiej strony jest łatwiej odnaleźć różne znajdźki, bo kursor automatycznie się przesuwa razem z przesuwaniem gałki od jednego aktywnego miejsca do drugiego.

Trochę chujowe rozwiązanie :/

Ukryte rzeczy (pierścienie w drzewach czy pewien pancerz w ziemi ;)) też pokazuje? 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Brudinho napisał:

 

Jestem w biurze. Czy wypada mi googlować? :P 

Nie jest zla, ale bez zachwytow :) w superaku faktycznie jest galeria

16 minut temu, jmk napisał:

Czy Wy możecie dodawać obrazki z tel. galerii czy tylko jak robicie aparatem? Z dysku googla mogę dodać, aparatem też, a z galerii nie ładuje się.

Tak zewszad

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, lad napisał:

Łooo, jaki koszt? Bo na kompie w pracy mam zablokowane wszystkie serwisy growe.

199 zł za sztukę AFAIR (w sensie za całość BG ze wszystkimi dodatkami albo Torment + ID I z dodatkami), w Empiku 219.

 

10 minut temu, schizzm napisał:
59 minut temu, Gacek napisał:

 

Trochę chujowe rozwiązanie :/

Ukryte rzeczy (pierścienie w drzewach czy pewien pancerz w ziemi ;)) też pokazuje? 

Wczoraj grałem na tyle, by wyjść w BG I z Candlekeep i tam w jednej z pierwszych lokacji jest ukryty diament w drzewie - suwak sam na niego pokazuje przy ruchu, tak jak pokazuje wszystkie inne skrzynie. Ofc można sterować klasycznie, przesuwając kursorem i najeżdżając na poszczególne elementy otoczenia, ale to na PS4 jest IMO totalnie niegrywalne, bo gałką poruszasz się znacznie wolniej niż myszką. Przechodząc na to konsolowe sterowanie, w którym postać poza walką chodzi poruszając się gałką (a nie przesuwanie kursora + kliknięcie, by zaznaczyć gdzie ma iść) pokazuje Ci wszystkie interaktywne elementy, ale z drugiej strony mega przyjemnie się chodzi.

W walce masz już normalne sterowanie. Nie wiem, czy tam też można włączyć to alternatywne ustawienie.

 

A z tą posłanką to nieźle oszukaliście - ani ona atrakcyjna, ani nago, tylko topless. Meh.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...