Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Gabe napisał:

Na półfinałach będę niestety, ale ćwierćfinały i finał mam wolny. Zamknę się najwyżej w bańce informacyjnej po weekendzie i wyjdę z niej kiedy obejrzę powtórki :D 

Ja podobnie będę miał, bo na półfinałach wypada zjazd w Berlinie :D Śledząc polskie media na pewno nie dowiem się wyników, więc dobrze by było znaleźć jakąś strone gdzie będzie można obejrzeć powtórkę całego meczu, ale gdzie nie będzie nigdzie podanego wyniku. Jak masz taką to daj znać. Może na Polsacie w niedzielę wieczorem jakaś retransmisja będzie.

Odnośnik do komentarza

http://fullmatchtv.com/index.php/rugby/

 

Koniecznie z jakimś adblockiem wejdź, są wrzucane linki do zewnętrznych serwerów, można oglądać online, albo sobie ściągnąć (co zazwyczaj robię ja). Nigdzie nie ma podanego wyniku.

 

A, czasem chrome wołał, że strona ma jakieś zagrożenie, ale trzeba było kliknąć "wejdź mimo to". Teraz widzę, że już nie woła :-k 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gabe napisał:

http://fullmatchtv.com/index.php/rugby/

 

Koniecznie z jakimś adblockiem wejdź, są wrzucane linki do zewnętrznych serwerów, można oglądać online, albo sobie ściągnąć (co zazwyczaj robię ja). Nigdzie nie ma podanego wyniku.

 

A, czasem chrome wołał, że strona ma jakieś zagrożenie, ale trzeba było kliknąć "wejdź mimo to". Teraz widzę, że już nie woła :-k 

Super, dzięki. Przetestuję w niedzielę, bo w czasie meczu Japonia-Szkocja będę wracał z wyjazdu weekendowego. A meczyk się zapowiada klawo.

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Czy Ty mnie masz na ignore? :>

to wina forum! napisałem tego posta jak tylko jmk zagłosował kciukiem w górę, ale że jestem w pracy, to coś mnie powstrzymało przed dodaniem odpowiedzi. po 3 minutach kliknąłem, i... no stało się, nie będę tego edytował. jesteś po prostu tak samo kibicowsko 'zepsuci' :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Perez napisał:

Ceny działek w Warszawie ;(. 

 

800 mkw. za 650 tys. 

Rozglądałem się jakiś czas temu i to, co mnie zdziwiło (choć mozę nie powinno) to fakt, że działki, na których stoi dom (najczęściej nadający się do zburzenia albo co najmniej solidnego remontu) są tańsze niż "gołe" działki. Ale patrzyłem raczej na miejscowości ościenne, bo w samej Warszawie masakra rzeczywiście.

 

Nadal oczywiscie postuluje utworzenia osiedla CMF pod Grodziskiem :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...