Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Reaper napisał:
48 minut temu, Pulek napisał:

wczoraj bardzo grzecznie było, o 1 w domu, a dziś już na świeżym umyśle praca na najwyższych obrotach. cudownie.

w poniedzialek? po hali? :o

no tak się złożyło. ziomek z pracy odchodził i trzeba było za to zdzielić. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

A to przepraszam.

Niemniej jednak Kojima robi tak dziwne gry, ze nie wiem czy akurat przysluzylby sie dobrze cd projektowi

Ja wiem, że on żyje troszkę w swoim świecie, ale ma tak głośnie nazwisko, że jakakolwiek wzmianka, że robi coś z CDPR doprowadziłaby sporą grupę graczy do obłędu :) Wiadomo, że to nie wypali, bo nie sądzę, żeby Redzi mieli chęci, czas i zasoby, by dać mu wolną rękę na jego zwariowane rzeczy, a z kolei Kojima nie wiem czy da się wcisnąć w jakieś korpo-ramy :) Ale jakiś drobiazg? Cameo w CP2077? Kto wie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Ja wiem, że on żyje troszkę w swoim świecie, ale ma tak głośnie nazwisko, że jakakolwiek wzmianka, że robi coś z CDPR poprowadziłaby sporą grupę graczy do obłędu :) Wiadomo, że to nie wypali, bo nie sądzę, żeby Redzi mieli chęci, czas i zasoby, by dać mu wolną rękę na jego zwariowane rzeczy, a z kolei Kojima nie wiem czy da się wcisnąć w jakieś korpo-ramy :) Ale jakiś drobiazg? Cameo w CP2077? Kto wie.

Musieli by zmienić nazwę na CD Projekt Kojima ;) Nie po to się rozstał z korpo, żeby teraz dołączyć do korpo. No i jednak ja wolę przeczytać: A CD Projekt RED game zamiast A Hideo Kojima game ;) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Misiek napisał:

Musieli by zmienić nazwę na CD Projekt Kojima ;) Nie po to się rozstał z korpo, żeby teraz dołączyć do korpo. No i jednak ja wolę przeczytać: A CD Projekt RED game zamiast A Hideo Kojima game ;) 

CDPR presents a Hideo Kojima Game i moje słynne akcje CDPR wyjebują poza skalę ;)

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Teledysk fajny, muzyka jak z odpustu :roll: Tekst? Taki "powiedział co wiedział", nie wiem, co miał właściwie na celu*.

 

*to znaczy wiem, bo na ostatnim kadrze jest adres do zrzutki, ale powiedzmy że przez szacunek dla starych Big Cyców nie do końca mi się widzi, że nagrywają piosenki dla pomasowania brzuchów zamkniętej bańki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Wałęsa z poparciem dla PSL.

 

 

Wałęsa to człowiek który nie powinien byc brany na poważnie od x lat. On strzela nie tylko po swoich kolanach, on kurwa łazi z karabinem maszynowym i napierdala po kolanach wszystkim, którzy stoją przy nim. Biedne PSL pocałunek śmierci dostało :keke: 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Misiek napisał:

 

No to Big Cyc poleciał :) 

O kurwa, nie dość że z humorkiem, to jeszcze z politycznym zaangażowaniem, które polega na bezczelnym jechaniu po najbardziej zgranych kliszach i chujowych stereotypach.

Czyli dokładnie to, czego bym się spodziewał po big cycu.

  • Hurra! 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Brudinho napisał:

 

 

Wałęsa to człowiek który nie powinien byc brany na poważnie od x lat. On strzela nie tylko po swoich kolanach, on kurwa łazi z karabinem maszynowym i napierdala po kolanach wszystkim, którzy stoją przy nim. Biedne PSL pocałunek śmierci dostało :keke: 

 

Zaproszenie Wałęsy na konwencję PO mogło wyglądać jak gamechanger, ale każdy kto widział jakąkolwiek wypowiedź Wałęsy w ostatnich latach, wiedział jak to się skończy. Nie wierzę, że nie było tam nikogo, kto by powiedział "Andrzej, to jebnie". Natomiast jest super podsumowaniem macania na ślepo PO po odejściu Tuska.

 

Z drugiej strony zaproszenie Kwaśniewskiego na konwencję Lewicy może na pierwszy rzut oka wyglądać jak strzał w stopę, a tak naprawdę może być dobrze przemyślanym ruchem: w grupie 40+ jest sporo niezdecydowanych, a wspomnienie pierwszego naszego prezydenta z prawdziwego zdarzenia, na którego głosowali przeciw Wałęsie, a którzy później po prostu przenieśli swoje sympatie na PO, bo lewica straciła na wartości, może ich zmobilizować.

 

I jeszcze do tego nie zrobił podwójnego salta z telemarkiem, jak Bono Wałęsa :keke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...