Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja sobie taką pizzą pojem. Z najwyższym obrzydzeniem, bo to zupełnie pizzy w smaku nie przypomina, ale jeżeli mówimy o sytości to spokojnie. Te pizze są na dość grubym cieście. 

 

A propos pizzy to mogę forumowiczom z Warszawy, lub odwiedzającym Warszawę polecić pizzerię Ave Pizza. Wpadliśmy tam z żoną przy okazji koncertu Metalliki i naprawdę jedna z lepszych pizz, jakie jadłem w Polsce. W dodatku niedaleko stadionu narodowego. Bardzo wysoka jakość dodatków, bardzo dobre ciasto. Z tym, że to nie w kategorii pizz za 20 zł, chociaż niewiele więcej jak dobrze pamiętam. 

Odnośnik do komentarza

Osoba przypadkowa ;)

 

Zdziwiło mnie to porównanie, ja gdybym miał 20 zł i chciał się najesc, a byłbym zdrowy to raczej bym wziął bistro obiad domowy albo kebab, a nie mcd, gdzie pewnie musiałbym wydać więcej. I druga sprawa prędzej bym się najadł mniejszym kosztem pizza niż mcd.

Odnośnik do komentarza

D0LCvCl.png

 

Przed tym meczem Hamburg miał bilans 8-0-0 :D Nie spodziewał się tak mocnego zderzenia z monachijską maszyną. Ciekawostka: Frommelt, strzelec jedynego gola dla gości, to mój napastnik z reprezentacji Szwajcarii, która - nota bene - od haniebnego 0:2 z Austrią na Euro 2036 wygrała wszystkie mecze.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...