Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

Co prawda nie dysponuje żadnymi przykładami, ale mam nadzieję, że gdyby faktycznie była wyraźna liczba nieważnych głosów, pokroju ponad 5% to już nie pomyślą "ej, debile nie potrafią w krzyżyk na kartce" tylko "kurde, może rzeczywiście trzeba zagospodarować te grupę?".

Poprzez większą ilość spotów z instrukcją jak głosować przed kolejnymi wyborami :D

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Co prawda nie dysponuje żadnymi przykładami, ale mam nadzieję, że gdyby faktycznie była wyraźna liczba nieważnych głosów, pokroju ponad 5% to już nie pomyślą "ej, debile nie potrafią w krzyżyk na kartce" tylko "kurde, może rzeczywiście trzeba zagospodarować te grupę?".

przecież prawie zawsze ostatnio jest ponad 5%, na samorządowych w 2014 było bodajże ponad 15%

Odnośnik do komentarza

Ja mam wątpliwości, czy tę grupę da się tak łatwo zagospodarować. W końcu to nie jest żadna grupa ze wspólnymi celami i poglądami, tylko każdy ma własne. Jeden jest zbyt pijany, żeby trafić w kratkę (jak ktoś wyżej napisać), inna dała dziecku pomazać kartę, bo gadała przez telefon, inny ma poglądy prawicowe, a inny lewicowe. Bardzo prawdopodobne, że zastanawianie się co myśli każdy z osobna jest po prostu grą nie wartą świeczki, skoro można po prostu darmowy internet obiecać. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Hidalgoo napisał:

przecież prawie zawsze ostatnio jest ponad 5%, na samorządowych w 2014 było bodajże ponad 15%

 

A to nie wiedziałem nawet. Stwierdzam, że zaniżyłem oczekiwania, ale jeżeli było ponad 15% to musi dawać do myślenia, że to nie przypadek :-k

 

Nie mówię by dało się CAŁĄ grupę zagospodarować jednej partii, powinno dać do myślenia każdej. Paradoksalnie, ten darmowy internet do paru osób może trafić.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ajerkoniak napisał:

A to nie wiedziałem nawet. Stwierdzam, że zaniżyłem oczekiwania, ale jeżeli było ponad 15% to musi dawać do myślenia, że to nie przypadek :-k

Te ponad 15% to nie był wynik społecznego protestu tylko nieczytelnej książeczki do głosowania, która prowadziła do oddawania nieważnych głosów przez pomyłkę. W praktyce głupków od głosów nieważnych, którzy tę decyzję próbują uzasadnić, jest DUŻO mniej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czyżby Adi przerwał swoją passę bez alko? ;) U mnie też był długi okres bez, jednakże wraz z nadchodzącą zimą strasznie zmieniły mi się moje nawyki żywieniowe i alkoholowe. Ciągle bym coś wpierdalał, a po pracy piwko pił. :P Pogoda się pierdoli więc ciężko mi już na rower wychodzić, nawet już nie chodzi o zimno, a o wilgotność, szkoda roweru. Także masa już skoczyła do góry. Postanowiłem więc dać szansę bieganiu, byłem póki co 2x, jest znacznie lepiej niż 1,5 roku temu, kiedy to spędzałem większość czasu przed kompem, a próby biegania polegały na krótkich przebieżkach bo byłem zadyszany. :P Teraz kondycyjnie myślę, że spokojnie 10-15km bym przebiegł, jednakże mięśnie i stawy jeszcze nie są na to gotowe. 

Odnośnik do komentarza

Kurwa tyle pytań :o

 

1 godzinę temu, Hajd napisał:

Jak tam chlopy, zyjecie? Byl afterek u Pereza? I czy @Pulek zagra dzis w lidze bemowskiej? 

Tyle pytan!

Planuje zagrać, ale Złoty musi mnie zabrać, bo sam do auta nie wsiadr ;) aczkolwiek czuje się nieźle jak na zmieszanie 14 różnych alkoholi ;)

 

Od Wojtka pojechaliśmy we 4 do pubu, gdzie wypilismy po piwku i ja z Sylwią się zebrałem, a Vami i Perez zostali. Ciekawe o której skończyli :-k

10 minut temu, Hidalgoo napisał:

@Pulek gdzie zazwyczaj sprawdzasz jakieś niskoligowe mecze w okolicy? W sensie jakiś terminarz, czy adres

Na 90 minut jest zakładka grają dzisiaj, czy coś w tym stylu. Ale to jeśli mówisz o PL. Zagranicą ogarniam tabele ligowe w danym kraju i terminarze, i wtedy szukam w Google gdzie co i jak. 

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dzien dobry! Kurcze, no idealny wieczor, pikne dzieki @wwosik :). Nie masz jeszcze jakichs urodzin za tydzien czy cos? :). 

 

Ja z pubu ewakuowalem sie o 3. Jak Vami postawil jakies milionprocentowe piwko to juz byl max na wieczor po wypiciu dziesiatek roznych wynalazkow (a chyba kawa Inka mi zaszkodzila!). A dzisiaj az sie prosi cos skontrowac, ale chyba jednak odpuszcze, trzeba byc odpowiedzialnym!

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Jak tam chlopy, zyjecie? Byl afterek u Pereza? I czy [mention=125]Pulek[/mention] zagra dzis w lidze bemowskiej? 
Tyle pytan!
Afterek był w KiKu. Wylądowałem w hostelu o 3.30. Jestem trzeźwy jak świnia. Dzięki panowie i panie za świetne towarzystwo, jak zawsze. Wojtek raz jeszcze sto lat!

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...