Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, Reaper said:

Oh hai @timon :kekeke:

 

Ja nie jestem fanatykiem grzybobrania, ale jako rozrywka w weekend to lubię :) Ja też zostałem tak wychowany, od najmłodszych lat razem chodziliśmy do lasu i wiadomo, że dla dzieciaka znaleźć grzyba to była ogromna satysfakcja i do tej pory została ;) No i w ogóle las jest dobry - ostatnio czytałem takie badanie, że jeśli w weekend spędzisz godzinkę w lesie, to przez cały tydzień w mózgu zostają Ci jakieś pozytywne enzymy, coś w stylu endorfin, które wpływają na lepsze samopoczucie, mniejszy stres itd. Więc wycieczki do lasu na propsie :) 

kleszcza też możesz nosić kilka dni :)

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Hidalgoo napisał:

a ja lecę za tydzień do Bari na 9 dni i się jaram w chuj, zamierzam pojeździć trochę po całej Apulii. Ostatni urlop (Lwów, Kopenhaga, Budapeszt i Wiedeń w 9 dni) był mocno intensywny, także ten będzie głównie nastawiony na wypoczynek.

Ja za 3 tygodnie ląduje na Sycylii, jeszcze nie mam planu żadnego, ale z bachorami to raczej też bez szaleństwa. Wezmę chyba samochód na cały tydzień, żeby mieć komfort pojechanie gdzie chcę i kiedy chcę :-k W ogóle jakby ktoś miał jakieś rekomendacje na Sycylię, to dawajcie znać!

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Ja za 3 tygodnie ląduje na Sycylii, jeszcze nie mam planu żadnego, ale z bachorami to raczej też bez szaleństwa. Wezmę chyba samochód na cały tydzień, żeby mieć komfort pojechanie gdzie chcę i kiedy chcę :-k W ogóle jakby ktoś miał jakieś rekomendacje na Sycylię, to dawajcie znać!

ja się zamierzam poruszać koleją, jak ten słynny pies.

Jeżdżenie furą na południu Włoch może być nieco stresujące :kekeke:

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, szramek napisał:

Trochę zaczynam się denerwować, bo nie wspominałem chyba Wam, ale w piątek lecę w delegację do Dubaju na cały tydzień i zamiast się cieszyć to zaczynam się stresować :D

Minus jest taki że jedziemy tam na targi więc większość dnia nie będę miał szans nic pozwiedzać. A wejście do Burj Khalifa kosztuje ok. 300 PLNów! Skandal 

Nikt nie chce jechać na targi, że wysyłają tech writera? :P (bo chyba to teraz robisz?) ;)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Hidalgoo napisał:

ja się zamierzam poruszać koleją, jak ten słynny pies.

Jeżdżenie furą na południu Włoch może być nieco stresujące :kekeke:

Wszyscy tak straszą jazdą samochodem po Włoszech, a moim zdaniem już jazda w Warszawie dobrze przygotowuje na Włochy :-k Ale fakt, że ja do tej pory tylko na północy jeździłem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, szramek napisał:

Trochę zaczynam się denerwować, bo nie wspominałem chyba Wam, ale w piątek lecę w delegację do Dubaju na cały tydzień i zamiast się cieszyć to zaczynam się stresować :D

Minus jest taki że jedziemy tam na targi więc większość dnia nie będę miał szans nic pozwiedzać. A wejście do Burj Khalifa kosztuje ok. 300 PLNów! Skandal 

Co wy z tym Dubajem wszyscy? ?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, szramek napisał:

Forum wygrywów po prostu 

1 godzinę temu, szramek napisał:

Ja ostatnio ciągle mam jakieś stany lękowe, muszę zacząć myśleć pozytywnie. Na jakiś coaching może pójdę

Ale ostatnio mój znajomy wrzucił na TT taki dość banalny ale mądry cytat 

"Nie możesz osiągać sukcesów bez pewności siebie, nie możesz mieć pewności siebie bez sukcesów."

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Wszyscy tak straszą jazdą samochodem po Włoszech, a moim zdaniem już jazda w Warszawie dobrze przygotowuje na Włochy :-k Ale fakt, że ja do tej pory tylko na północy jeździłem.

Jazda po duzych miastach na Sycylii jest dramatem, Warszawa w ogole na to nie przygotowuje. "Polecam" np. przejazd 6-zjazdowym, 3-pasmowym rondem w Katanii albo centrum Palermo. Trzeba sie przestawic z cywilizowanej mentalnosci przepisowej na postawe "mam 20 centymetrow przed soba, to znaczy, ze moge jechac".

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Ja za 3 tygodnie ląduje na Sycylii, jeszcze nie mam planu żadnego, ale z bachorami to raczej też bez szaleństwa. Wezmę chyba samochód na cały tydzień, żeby mieć komfort pojechanie gdzie chcę i kiedy chcę :-k W ogóle jakby ktoś miał jakieś rekomendacje na Sycylię, to dawajcie znać!

no ja wlasnie mam nadzieje, ze zapytam Ciebie o rekomendacje jak wrocisz, bo akurat bede wtedy w przeddzien wylotu :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Ja za 3 tygodnie ląduje na Sycylii, jeszcze nie mam planu żadnego, ale z bachorami to raczej też bez szaleństwa. Wezmę chyba samochód na cały tydzień, żeby mieć komfort pojechanie gdzie chcę i kiedy chcę :-k W ogóle jakby ktoś miał jakieś rekomendacje na Sycylię, to dawajcie znać!

Nie wiem czy sprawdzałeś cenniki, ale ziomus był na Sardynii i o ile auto cena ok, to za foteliki miljony monet.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...