Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, kolek23 napisał:

@Misiek Kutcher brał nawet udział w Shark Tank jako inwestor :P 

 

@Lucas07 @Dudek @schizzm @T-m mógłby któryś z Was sprawdzić cenę NBA League Pass'a w Polsce? (i Hiszpanii :P )

Ja brałem z Ukrainy i niby 300 coś zeta, ale znowu daty w subskrypcji są tak popieprzone, że się boję że to jakiś krótszy okres. Chociaż mail wygląda identycznie jak rok temu :-k Ale cenowo 100 zł mniej.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, me_who napisał:

Widzę ziomeczek od legijnego twittera chciał być śmieszkiem, a wyszło trochę niezręcznie xD

xd.jpg

 

I Widzew imo bardzo fajnie z tego wybrnął:

 

 

 

Ale jak mam być szczery, to jakoś mnie to nie poruszyło, że skandal, czy coś. Niestety/stety te przyśpiewki nieodłącznie mi się kojarzą z rywalizacją Widzew - Legia. Bardziej to odebrałem jako, ooo, znowu zaczyna być czuć te emocje. W czasach przedinternetowych już na długo przed takim meczem, czy derbami czuć było wśród znajomych poruszenie, każdy o tym gadał. Jakoś pierwsze co, to o tym właśnie pomyślałem :-k 

Odnośnik do komentarza

Raków Częstochowa przyjedzie na Olimpię Elbląg. Nie bez szans na 1/8 finału :) 

 

Z cyklu "dziwny zakup, efekt chwili, po co mi to", kupiłem sobie z tutejszego olxa zestaw perkusji i dwóch gitar do Rock Banda 4 na PS4 :kekeke: 

(co prawda bardzo podejrzanie tanio, bo tego nie ma już w sprzedaży, z drugiej ręki chodzą od 100 do 400(!) euro, a koleś wystawił za 30 :-k, no ale jak coś będzie nie tak, to przy tak niskim hajsie nie będzie boleć)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, schizzm napisał:

A i rzecz najfajniejsza dzisiaj. Po 6 miesiącach otrzymałem moje hiszpańskie prawo jazdy! :D :D :D 
(na fotografii wyglądam jak rosyjski przemytnik żywego towaru :))

 

Ja mam taką fotę na karcie kibica Legii :D Wyrabiałem ja na powrocie z wyjazdu na zakazie do Białegostoku, a akurat Legia grała u siebie z Zagłębiem Lubin (trwała druga połowa), był to jakoś okres wprowadzania kart, więc wyrobiłem ;) No lekko zmęczony byłem na tej focie :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

@Vami

 

w zyciu bym nie pomyslal, ze bede jeszcz kiedys w zyciu sluchal power metalu (i to tak wiesniackiego), ale znakomicie mi sie przy tym napierala potwory w bloodborne

 

 

 

Takie słuchanie konkretnych zespołów pod konkretne gry zostawia dłuuuugie ślady w pamięci :) mi na przykład „A king for a day...” Faith No More od razu triggeruje wspomnienie... Warlords :D

 

a ja obecnie maluję potwory przy nowym Toolu i ta jego względna monotonia jest przy tym IDEALNYM muzycznym podkładem <3

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Feanor napisał:

Takie słuchanie konkretnych zespołów pod konkretne gry zostawia dłuuuugie ślady w pamięci :) mi na przykład „A king for a day...” Faith No More od razu triggeruje wspomnienie... Warlords :D

 

U mnie tak się kojarzą pierwsze Diablo i Blood Divine - Awaken.

 

Za to w czasach, kiedy nie miałem smartfona, to w kółko katowałem w pociągu też po jednym albumie i czytałem analogowo książki, i tak np Scream Aim Fire BFMV zawsze kojarzyć mi się będzie ze Z mgły zrodzony Sandersona, a Sonic Firestorm DragonForce z Kłamstwami Locke'a Lamory :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...