Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Debiut Blank Mass i Quo Vadis Sienkiewicza :kekeke: ;).

 

18 minut temu, Gabe napisał:

 

U mnie tak się kojarzą pierwsze Diablo i Blood Divine - Awaken.

 

 

Ale muzyka z diablo kosztem czegoś innego? No jak to tak :-k

 

A i jeszcze mam Starcraft 1 z całą płyta music for the jilted generation The Prodigy, a tylko jedna ich piosenkę Narayan z Pokemon Red :D

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio przez mały powrót do Dooma i różnych WAD-ów i ogrywania ich po bożemu (czyt. romerowsku), czyli kazdy poziom od pistol startu, ściągnąłem sobie troszkę "ulepszony" soundtrack i... no właśnie, przypomniałem sobie jak ta ścieżka dźwiękowa jest zajebista :wub: 

Np. E1M8 inspirowana Starless King Crimson, cudo. Też bardzo fajny jest nowy soundtrack nagrany przez BucketHeada do wydanego ostatnio przez Romero epizodu Sigil.

 

 

A e1m1, odruch Pawłowa, automatyczny headbanging i tupanie nogą i chęć wyżynania piekielnych monstrów ;) 

 

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Dudek said:

Ja brałem z Ukrainy i niby 300 coś zeta, ale znowu daty w subskrypcji są tak popieprzone, że się boję że to jakiś krótszy okres. Chociaż mail wygląda identycznie jak rok temu :-k Ale cenowo 100 zł mniej.

 

U mnie wyszło... 43 euro taniej niż rok temu :)

 

@schizzm no ale pamiętaj, że League Pass można kupić... gdziekolwiek. Podłączasz się VPNem, płacisz, a potem oglądasz swobodnie bez VPN. Dudek próbował, ludzie z e-nba.pl tak kupują i nie było problemów nigdy. Nawet pytałem supportu, czy jak opłacę będąc na Litwie to będzie mi działało w całej UE rok temu i potwierdzili ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kolek23 napisał:

 

U mnie wyszło... 43 euro taniej niż rok temu :)

 

@schizzm no ale pamiętaj, że League Pass można kupić... gdziekolwiek. Podłączasz się VPNem, płacisz, a potem oglądasz swobodnie bez VPN. Dudek próbował, ludzie z e-nba.pl tak kupują i nie było problemów nigdy. Nawet pytałem supportu, czy jak opłacę będąc na Litwie to będzie mi działało w całej UE rok temu i potwierdzili ;)

No właśnie patrzę temat :-k

Indie niby 14 dolarów, ale chyba jest wymagane każdorazowe logowanie się do LP przez ich adres. Tak rozglądam się po Europie i na razie widzę, że Rumunia ma za 60 euro ;), nie wiem jak tam stoją Bałkany i Ukraina, bo te chyba powinny mieć najtaniej.

Odnośnik do komentarza

Staram się coś tam zerknąć! Zapomniałem odpisać na Twój post w odpowiednim temacie. Generalnie jeszcze jakiś czas temu już wyłożyłem na ten sezon Brewers, bo kompletnie nie spodziewałem się takiego obrotu spraw jeśli chodzi o formę ich i Cubs. 

Co do wystawiania młodych przez Cubs, no cóż... oby urwali cokolwiek Cardinals :roll: 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, jmk napisał:

 

Nie wszystko czasem jest tak czarno-białe.  Nie za szybko wyrok? Nie bronie go, ale nie wiesz co tam się stało.

 

Żyjesz tam sobie w tym mieście nad morzem i życia nie znasz. W Kaliszforni nie jest  łatwo. Ona była za Lechem a on za Widzewem....to się tak musiało skończyć.

Odnośnik do komentarza

Dobry! Kurcze, do 3.30 gralem w FIFE, znaczy bardziej w Volte, ten tryb uliczny. Co za fajna zabawa, zupelnie co innego niz "normalna" FIFA. 

 

A, no i ostatnio pomyslalem, ze moze bym jakis mecz postawil... W srode PSG nie weszlo, przegrywajac u siebie 0:2, a wczoraj oczywiscie Slask (i to podparty remisem :D) postanowil zakonczyc serie bez porazki i faworyzowana Francja polegla z Serbia. Taki ze mnie znawca :D. 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...