Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, T-m said:

No właśnie 214,90 na Steamie mnie trochę odrzuca...

 

Sportówki to najszybciej taniejące gry na rynku :P  Jak masz ciśnienie to bierz, jak nie, to niedługo ludzie zaczną sprzedawać swoje egzemplarze :P

 

Powiedział ktoś, kto od 2015 miał NBA 2k zawsze w dniu premiery :kekeke:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gilbert napisał:

Reaktywacja? ;)

 

Już nie te lata ;)

 

Młodych nie ma, starym się nie chce...

1 minutę temu, kolek23 napisał:

 

Sportówki to najszybciej taniejące gry na rynku :P  Jak masz ciśnienie to bierz, jak nie, to niedługo ludzie zaczną sprzedawać swoje egzemplarze :P

 

Powiedział ktoś, kto od 2015 miał NBA 2k zawsze w dniu premiery :kekeke:

 

FIFA na pc tak nie tanieje :(

 

Odnośnik do komentarza

Oglądałem losowanie PP w pracy i muszę przyznać, że miałem trochę jak w:

 

 

Po ogłoszeniu przeciwnika aż podskoczyłem do góry :) Wczoraj z tatą gadałem przed meczem siatkarzy, że fajnie jakbyśmy Legię trafili :) Cholera brakowało mi tego klasyku jednak :-k Ostatnie mecze to raczej upokorzonko ze strony Legii :( Chyba od 2000 nie możemy wygrać. Wiadomix, że Legia niekoniecznie musi wyjść pierwszym garniturem jak Śląsk, ale i tak spoko.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą. Po przejechaniu tylko kilku tysięcy kilometrów podczas wakacji mam kilka luźnych przemyśleń.

 

1.) Polacy są najbardziej bezmyślnymi kierowcami w środkowej części Europy. Nawet Serbowie nie są tak pokurwieni i nie ignorują przepisów ruchu drogowego tak, jak gwiazdy znad Wisły.

2.) Słowenia jest mega niedocenioną perełką, jako kraj i warto tam się wybrać na wakacje;

3.) Czarnogóra jest jednym z najbardziej zasyfionych i nie przykładających w ogóle wagi do plastiku i reklamówek krajem w jakim byłem. Reklamówkę dostaniesz tam nawet jak nie chcesz, a potem to wszystko jest wyrzucane wedle zasady: do kubła jest za daleko. Serio, plaże to jedno wielkie opakowanie po ciastkach/czipsach/orzeszkach/plastikowych butelkach/puszkach/etc.

4.) Ograniczenia prędkości w Chorwacji, Czarnogórze i Bośni nie są postawione bo tak. Polecam się stosować, bo można wylecieć z drogi :)

5.) Czarnogóra w ogóle przypomina ciut polskie wybrzeże w latach 90-tych jeśli chodzi o mnogość straganów i klimat. Ale MEGA polecam.

6.) Teksty o zielonej to nie żarty. W Czarnogórze i Bośni sprawdzają :)

7.) Jak ktoś się zastanawia co się stało z wszystkimi sprzedanymi Astrami I z Niemiec, to spieszę z odpowiedzią: większość z nich jest na Węgrzech. To epicentrum Astry I hatchback.

8.) Wszelkie winiety (oprócz słoweńskiej w Austrii i węgierskiej, bo tę się kupuje on-line) trzeba kupować w kraju w którym ona obowiązuje. Inaczej zrobią was w chuja :)

9.) I tak. Po zrobieniu 3200 km po Europie w Skodzie Octavii z silnikiem 1.4 TSI (150 km) mogę powiedzieć - nie potrzebuję diesla :) Średnie spalanie (nie z odczytu kompa, tylko z tankowań) wyszło 5,25 litra na 100 km.

 

50 minut temu, kolek23 napisał:

 

Sportówki to najszybciej taniejące gry na rynku :P  Jak masz ciśnienie to bierz, jak nie, to niedługo ludzie zaczną sprzedawać swoje egzemplarze :P

 

Powiedział ktoś, kto od 2015 miał NBA 2k zawsze w dniu premiery :kekeke:

 

Ja ogólnie się powstrzymam, bo nie wiem jaki zapierdol czeka mnie w nowej pracy :-k jak będzie luz, to pewnie niedługo kupię :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W Chorwacji generalnie luksja, ale strasznie zjebali z tymi bramkami na autostradzie. Choć i tak te pod Zagrzebiem są o tyle spoko, że są całkowicie osobne zjazdy do bramek płatnych kartą i gotówką. I barany z gotówko stojo w kilometrowych kolejkach a ubermensche z kartą płacą od ręki śmiejąc się z gotówkowców ;) Za to na minus - jak się jedzie przez Maribor, to ostatnia bramka po stronie chorwackiej jest jakieś 2km przed granicą. Po jej przejechaniu 8 pasów zmienia się w dwa i jak jest korek na granicy, to na tej zwężce dzieją się dantejskie sceny, łącznie z rękoczynami. Mam nadzieję, że Chorwacja najpóźniej w przyszłym roku będzie w Schengen, człowiek tak bardzo odwykł od marnowania czasu na granicy (2,5h w minioną sobotę :roll: )

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, że to nie, że turyści mają w dupie, a lokalersi są spoko. Tankowałem w Podgoricy, obok myjnia. Typ skończył wlewać płyn do wiaderka i jeb plastikowy pusty pojemnik przez płot...

 

1 minutę temu, me_who napisał:

W Chorwacji generalnie luksja, ale strasznie zjebali z tymi bramkami na autostradzie. Choć i tak te pod Zagrzebiem są o tyle spoko, że są całkowicie osobne zjazdy do bramek płatnych kartą i gotówką. I barany z gotówko stojo w kilometrowych kolejkach a ubermensche z kartą płacą od ręki śmiejąc się z gotówkowców ;) Za to na minus - jak się jedzie przez Maribor, to ostatnia bramka po stronie chorwackiej jest jakieś 2km przed granicą. Po jej przejechaniu 8 pasów zmienia się w dwa i jak jest korek na granicy, to na tej zwężce dzieją się dantejskie sceny, łącznie z rękoczynami. Mam nadzieję, że Chorwacja najpóźniej w przyszłym roku będzie w Schengen, człowiek tak bardzo odwykł od marnowania czasu na granicy (2,5h w minioną sobotę :roll: )

 

Przede wszystkim autostrady w Chorwacji są pojebanie drogie...

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, T-m napisał:

1.) Polacy są najbardziej bezmyślnymi kierowcami w środkowej części Europy. Nawet Serbowie nie są tak pokurwieni i nie ignorują przepisów ruchu drogowego tak, jak gwiazdy znad Wisły.

 

Ostatnio mnie to zaczęło ostro triggerować, bo mam jakiegoś pecha do pojebów na drogach, więc inwestuję w kamerę samochodową w myśl zasady, że #donosjestnajwyższąformądojrzałościobywatelskiej.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Niby mam kamerkę od wielu lat dla własnego bezpieczeństwa (głównie mam na myśli wyłudzaczy odszkodowań), czasem nawet obiecuję sobie jak mnie ktoś wkurzy na drodze że to wyśle, ale jakoś ostatecznie mi się nigdy nie chciało nawet tego filmu z kamerki otworzyć a co dopiero jeszcze go edytować, żeby się nadawał do wysłania gdziekolwiek. Zresztą tak naprawdę w przypadku dużej części wykroczeń nagranie nie jest wystarczające, bo na przykład prędkości nie da się na nim ustalić. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Man_iac napisał:

Zresztą tak naprawdę w przypadku dużej części wykroczeń nagranie nie jest wystarczające, bo na przykład prędkości nie da się na nim ustalić. 

Nie miałem na myśli sytuacji dotyczącej prędkości, ale zajeżdżania, wymuszania, jazdy bez kierunkowskazu, spychania z pasa, sporo takich debili na drodze dostrzegam.

Sama prędkość mi nie przeszkadza. Nie widzę problemu w tym, że ktoś znacznie przekracza prędkość, jeśli prowadzi na tyle dobrze (i na tyle bezpieczne auto), że to nie stwarza zagrożenia.

 

11 minut temu, kolek23 napisał:

@Gacek @Brudinho o czym Wy gadacie, przecież Krzysiu zaraz zostanie wykupiony za górę hajsu :kekeke: https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-krzysztof-piatek-moze-trafic-do-fc-barcelona/6ehx8vq

:rotfl: :lol: :keke: 

CHCĘ TO ZOBACZYĆ. Dla Messiego to byłby ultimate challenge - strzela po minięciu wszystkich rywali, strzela z wolnych, karnych, z dystansu, lobem - ALE CZY STRZELI GOLA PIĄTKIEM?

Toż to poważniejsze wyzwanie niż słynne "czy dałby radę w deszczowy, zimny wieczór w Stoke".

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...