Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Misiek napisał:

ja jebie, więcej nie piję...

e tam :) dzisiaj już mogę się czegoś napić... wczoraj to bez komentarza,  black smirnoff kolejna wódka na czarną listę... no i trzeba popracować nad asertywnoscią. 

 

inna sprawa, że chyba drugi raz w życiu nie będę miał urodzin i obrony pracy dyplomowej. kurwa jak dobrze, że mam to już za sobą. 

 

jestęęęęęęęę inżnieręęęęęę :ninja:

 

 

  • Lubię! 13
  • Uwielbiam 2
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, klinsmann napisał:

black smirnoff kolejna wódka na czarną listę... no i trzeba popracować nad asertywnoscią. 

 

Myślę, że jedno jest silnie powiązane z drugim. No i po prostu, zamiast wywalać całkiem dobrą wódę na czarną listę, to weź nie chlej tyle na raz :keke:

 

No i jak już doszedłeś, do siebie, to bądź człowiekiem i poleć jakiś dobry dysk zewnętrzny, do 200 zeta, najlepiej 1tb :)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, T-m napisał:

to weź nie chlej tyle na raz

łatwo powiedzieć :roll:

 

15 minut temu, T-m napisał:

No i jak już doszedłeś, do siebie, to bądź człowiekiem i poleć jakiś dobry dysk zewnętrzny, do 200 zeta, najlepiej 1tb

pingnij mnie jutro wieczorem, trza poczytać jakie gunwo jest najmniej gowniane. 

 

mam WD 2gb, dalem 300 zł jakos 2-3 lata temu, działa, wcześniejszy WD tez działa. ostatnio chyba toshiba. ostatnio kupiłem SSD 500gb za 200zł jako przenosny, mega. 

 

 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, T-m napisał:

 

Myślę, że jedno jest silnie powiązane z drugim. No i po prostu, zamiast wywalać całkiem dobrą wódę na czarną listę, to weź nie chlej tyle na raz :keke:

 

No i jak już doszedłeś, do siebie, to bądź człowiekiem i poleć jakiś dobry dysk zewnętrzny, do 200 zeta, najlepiej 1tb :)

Toshiba 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...