Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo mi przykro, ale u mnie ten temat ma 5 stron. :roll:

 

Coś ściemniasz ale niech ci będzie:

 

. W FM nie ma menadżerów piłkarzy i jeśli coś chcemy ruszać w urealnieniu tego elementu to SI powinno zacząć od tego, bo to będzie krok w stronę realizmu. Obecny sytem transferowy jest bardzo daleki od realizmu.

2. Czemu nie doczekaliśmy się jeszcze określenia szerokości gry każdej formacji, zamiast strzałek i kreatywności, jedną opcją można zastępić czasem dwie, trzy inne.

3. Brak opcji takich jak sugerowana swego czasu na forum SI "January transfer ban" czyli brak transferów przed okienkiem transferowym co mogło być opcjonalne i dodało by grze realizmu bo składy z góry zakładają że transfery zostały już zrobione, a tak w takiej Polsce Wisła i Legia wyprzedają czołowych graczy na początku a my jakimś badziewnym klubem "robimy majstra"

4. Media. Po co przed pojedynkiem z rywalem dostajemy pytanie i dziesiąc odpowiedzi, jaki to ma sens? Jaki to ma wpływ na rozgrywkę, a jak spowalnia grę?

5. Zapowiadana zmiana w morale u piłkarzy na klubowe i reprezentacyjne. Jak piłkarz przełamie się w kadrze i strzeli gola to nie będzie to miało wpływ na poprawę samopoczucia w klubie? Bzdura.

6. Reprezentacja to znikoma ilość naszych gier i szukanie akurat tam poprawek nie powinno być priorytetem.

7. Opcjonalnie powinna być możliwość zmianu formatu rozgrwek w czasie. Np: po 5 latach zmienia się liczba zaspołów w Lidze Mistrzów,a tak przez 20 lat nic się nie dzieje.

8. Edytor. Umożliwienie edytowania i tworzenia lig przez graczy.

Odnośnik do komentarza
Po roku wypadałoby dodać kilka nowych opcji wybieralnych, a nie tylko odcinać kupony.

Proszę o przykłady brakujących opcji.

 

Phi. Nadal nie można ustalać cen biletów, że o pojemności stadionu, klubowych koszulkach i cateringu nawet nie wspomne.... Sorrrry, ale takie coś miały nawet managery w które grałem jeszcze na Amidze ...

Odnośnik do komentarza
Phi. Nadal nie można ustalać cen biletów, że o pojemności stadionu, klubowych koszulkach i cateringu nawet nie wspomne.... Sorrrry, ale takie coś miały nawet managery w które grałem jeszcze na Amidze ...

Zechciej zauwazyc, ze SI od dawna stoi na stanowisku, ze ustalanie cen hotdogow i sprzedawanie kibicom koszulek to nie robota dla managera - slowem tego raczej nigdy na FM nie uswiadczysz...

 

Sorry, wlacz sobie FIFA Managera albo Premier Managera - alternatywa istnieje.

Odnośnik do komentarza
Zechciej zauwazyc, ze SI od dawna stoi na stanowisku, ze ustalanie cen hotdogow i sprzedawanie kibicom koszulek to nie robota dla managera - slowem tego raczej nigdy na FM nie uswiadczysz...

 

Sorry, wlacz sobie FIFA Managera albo Premier Managera - alternatywa istnieje.

 

Proszem ciem ... ;). Moja wypowiedź była podszyta "cienkom" niciom ironii ...

Odnośnik do komentarza
Phi. Nadal nie można ustalać cen biletów, że o pojemności stadionu, klubowych koszulkach i cateringu nawet nie wspomne.... Sorrrry, ale takie coś miały nawet managery w które grałem jeszcze na Amidze ...

 

Od kiedy Alex Ferguson odpowiada za ustalenie cen hamburgerów przed stadionem. Pomyliłeś chyba stanowisko menadżera piłkarskiego z kierownikiem klubu. Ja takim sprawom mówie stanowczo NIE!! Chcę sie skupic na dopieszaniu taktyki i szukaniu nowych talentów do klubu, a nie martwic sie o ekonomie przedsiębiorstwa.

Odnośnik do komentarza
Jabol sobie zażartował, a wy to wzięliście na poważnie :lol: .

Jeżeli mozecie zerknijcie na polskie drużyny.

Wiem, że będą okrojone, ale rzućcie okiem na dane klubów i atrybuty piłkarzy.

Dobrze to wygląda?

 

 

 

no wlasnie mógł by ktoś wkleić screeny z danymi polskich klubów???

 

i prosiłbym jeszcze z info o reprezentacji Polski

Odnośnik do komentarza

 

A jaki to błąd? To jedna z opcji FM-a. Prezes może ci sprzedać zawodnika.

 

 

a no taki że jeżeli bedzie sie to działo za często to znowu bedzie potrzebny fix ... a Yong jest najlepszym zawodnikiem w Aston Villi i taka cena za niego mnie w ogóle nie zadowalała ....

 

co prawda oferowałem go klubą ale jeszcze raz mówie nie za takie psie pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Na jednym z for wyczytałem, ze gdzieś na p2p jest do ściągnięcia pełny fm 2008. Ja sie pytam jak to jest możliwe? Przecież do premiery miesiąc. Czyżby debile pościągali bete czy coś?

 

Swoja drogą widzieliście to: http://allegro.pl/item249210636_football_m...pre_order_.html

 

Ehh... co za ludzie...

 

Pamiętam jak pare lat temu jak jeszcze kupowałem piraty na Stadionie X-cio lecia, to zdarzało się że można było kupić grę przed światową premierą, czasami to były bety, ale zdarzały się też pełne gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...