Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Brudinho napisał:

Oo jak?

Ja mam ostatnio problem. Nie wiem kiedy wypożyczać moich zawodników. Chciałem ogrywać w rezerwach do 20 roku życia ale średnio idzie...

 

 

Tak jak napisali, poprzez mentoring, choć nie zawsze się da (grajek Melera ma już mocną pozycję w zespole), albo się nie udaje. Choć próbować trzeba, oprócz determinacji podopiecznemu zmieniają się ukryte atrybuty jak ambicja czy profesjonalizm. Staram się, by mentor i podopieczny grali na tych samych pozycjach i nie roznili się właśnie determinacją bardzo. I żeby mentor miał jakieś ulubione zagrania (tylko niektórych zagrań może jeden drugiego nauczyć), jeśli nie ma takich zagrań to wybieram opcję pomocy poza boiskiem (FM 2016)

Ja swoich młodych graczy, jeśli nie mają szans na grę, wypożyczam zaraz gdy staną się wychowankami, i chyba lepiej jeśli mają być podstawowymi zawodnikami w słabym klubie niż rotacja / zwiedzać obiekty w jakimś topowym ? Z powodu że w europejskich pucharach jest nacisk na wychowanków, rzadko też kupuję utalentowanych graczy którzy skończyli 19 lat, ktoś taki to już musi być faktycznie świetny. 

Edytowane przez stefan1984
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...