Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Brudinho napisał:

Mnie martwi że któryś z pary Najman - Bonus BGC będzie miał 1 w życiu zwycięstwo :keke: Chociaż znając tych ananasów to jest szansa na obustronny nokaut :D Udadzą równocześnie kontuzje :D 

Jeśli miałbym obstawiać to Najman przegra, albo to dogadają, żeby przegrał. Zauważ, że on ciągle dostaje wpierdol i ciągle (no może nie tak ciągle, ale często) go zapraszają na kolejne gale, w ramach freak fight i wszyscy o tym piszą, marketing się nakręca, piniążki się robio ;) 

Odnośnik do komentarza

Uff, uwaga, bo będzie nieźle.
 

Tu poniżej jest wideo mojego autorstwa, co to ostatnio pytał @Reaper 'a co będziesz nagrywał?'. No to odpowiedź, że własne auto ;) choć tak naprawdę to wstęp do mini-cyklu, w których będę wrzucał wideo promocyjne poszczególnych samochodów. Dzisiaj Insi, nagrane już mam ujęcia Nissana 300 ZX, a w kolejny weekend będzie Honda Civic. Kolejne 'zlecenie' to nagranie promocyjnego wideo dla Hotelu na Mazurach, no i mam nadzieję, że coś kolejnego uda się złapać. Wydaje mi się, że przekrój będzie od A do Z, bo mam w planach i jakieś rzeczy związane z piłką, może więcej hoteli, pewnie jakieś relacje z imprez. Na tę chwilę nie zamykam się na nic, bo kanał ma przysłużyć ogólnemu rozwinięciu się w kwestii wideo. Wcześniej robiłem jakieś pojedyncze strzały (aparat mam od... roku?), ale teraz chciałbym pójść z tym mocniej.
 

Wszystko jest robione pod moim imieniem i nazwiskiem (no, w sensie jako jarkopulko), a nie na żaden wymyślny kanał czy coś. Plan mam taki, żeby zbudować sobie jakieś portfolio i całkowicie się przebranżowić za jakiś czas. W chwili obecnej strzela mi właśnie 12 lat w jednej pracy, no i cóż, pewnie dobrze byłoby zrobić jakiś krok naprzód. I wiele wskazuje, że ten krok będzie właśnie w kierunku wideo. Naprawdę dość mocno wierzę, że za rok będę już w zupełnie innym miejscu, a pracą którą mam teraz... cóż, będzie tylko wspomnieniem. 
 

Ogólnie rzecz biorąc, forumek - a w zasadzie Marynia - jest pierwszym miejscem, gdzie wrzucam ten film. Pewnie kolejnym będzie grupa o Insigni na fb, później moja ściana i tak dalej. Nikogo nie przymuszę, ale będę zobowiązany za zostawienie subskrypcji pod kanałem (naprawdę robię to od początku, bo w tej chwili nie mam żadnego suba :kekeke: ).
 

 

  • Lubię! 17
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

Bardzo spoko montaż @Pulek, dobra robota! Jeśli chodzi o wideo, to najlepsza nauka to faktycznie klejenie, więc fajnie, że masz takie pomysły :)

 

Jak chcesz się poinspirować, to Michał Sadowski osiągnął mega poziom klejenia filmików (choć moim zdaniem często są trochę zbyt wolne i za długie, przez co się dłużą): 

 

Masz drona? :D Jakiego? Jaki w ogóle masz sprzęt?

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, tio napisał:

Podoba mi się ten film. Kto obsługiwał drona? A skąd się bierze muzykę do filmików, które z założenia mają być komercyjne?

Jest w info pod filmem :) mój mega ziomek, zajawkowicz totalny: https://www.instagram.com/raf.kac/

21 minut temu, Misiek napisał:

@Pulek ładna Insignia :)

 

To tak, fajnie zrobione, fajne ujęcia, z drona sztos :) Jedyne co mi nie zagrało to fakt, że w 40 sekundzie już wyjechałeś za miasto, a w 60 jesteś znowu w Warszawie. Czego nie zrozumiałem? :) 

To złożone ;) rzeczywiście był wyjazd z miasta, ale wraz z przyspieszeniem muzyki w domyśle są jakby 'wspomnienia' wyjazdu z miasta :) i stąd taki motyw

 

A Insi to moja miłość, naprawdę uwielbiam ten samochód, w sensie wizualnie 

19 minut temu, Reaper napisał:

Bardzo spoko montaż @Pulek, dobra robota! Jeśli chodzi o wideo, to najlepsza nauka to faktycznie klejenie, więc fajnie, że masz takie pomysły :)

Dzięęęęki. Co do Sadka, to nawet się nie odnoszę, bo to jest totalny rozkurwiacz.

4 minuty temu, kolek23 napisał:

@Pulek ładnie złożone, dobry sprzęt, oglądałbym więcej, poszedł sub :) 

:przytul: 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, jmk napisał:

Dałem suba Pyłek.

 

Jak chcesz coś z piłką to chyba dobrym pomysłem jest poszukać drużyny z Wawy czy tam pod, która jako tako prowadzi media społecznościowe i robić materiały z pełną dowolnością dla Ciebie.

Tak, to jeden ze sposobów. Choć ja dość mocno będę celował w reportaże :-k taki jest plan przynajmniej. Aczkolwiek może wykorzystam kontakty z KTSu :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Misiek napisał:

Zrób reportaż o kotach z Kongo ;) 

Temat trochę jest drażniący wśród internautów, że tak powiem ;)

 

13 minut temu, me_who napisał:

@Pulek filmik fajny, ale gdzie Sylwia? Musi być jej głos :keke: 

haha, w sumie mogłem jej dać jakąś scenę :D 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Reaper napisał:

 

Masz drona? :D Jakiego? Jaki w ogóle masz sprzęt?

wszystko napisane pod filmem :P Panasonic G7, do tego gimbal i kitowy obiektyw. Dron to ziomek, który ma tego całą masę. Do Insi latał dronem DJI Phantom 4 Pro

 

59 minut temu, tio napisał:

A skąd się bierze muzykę do filmików, które z założenia mają być komercyjne?

To trochę złożone. Ja do końca roku raczej będę korzystał z ogólnodostępnych kawałków (jest tego mnóstwo na YT i na soundcloudzie). A później płatne to epidemicsound albo artlist.io choćby :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...