Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Meler napisał:

Ja tam nie mam sentymentów. Jak przychodzi typ i stęka, że chce odejść to zawsze od razu asertywnie mówię "nie ma sprawy, zaraz jesteś na liście i akceptujemy każdą ofertę" 

 

Zazwyczaj uszy po sobie i do szatni :D

Hmm tego jeszcze nie próbowałem. Choć znając moje szczęście to będą skakać z radości, że mogą odejść. Najlepszy klub świata a oni mają problemy. 

 

Po korkach w Wawie widać, że to już koniec wakacji. Pomyśleć, że najgorsze dopiero przed nami. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

btw. najfajniejsza seria Czarnego ma promo, wychodzi nawet troszkę taniej niż na Arosie :)

 

https://czarne.com.pl/promocje/2019-08-30-promocja-nieodwolana?fbclid=IwAR2kMa6TIt1xUOZClMu9i_teIugdXVlJy9Ia3lRYxiysxo67ofR_oWkIVxc

 

O, to muszę sprawdzić czy dodali coś nowego do legimi na kindle'a :-k

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Misiek napisał:

brat mi kiedyś pokazał zdjecie jakiegos faceta koleżanki, oglądam fotkę, a tam kurwa ja 1:1.... niestety na żywo nie dane było mi poznać, gdzieś na dysku mam zdjęcie, kurwa jebany klon

 

ah ten Białystok 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, klinsmann napisał:

brat mi kiedyś pokazał zdjecie jakiegos faceta koleżanki, oglądam fotkę, a tam kurwa ja 1:1.... niestety na żywo nie dane było mi poznać, gdzieś na dysku mam zdjęcie, kurwa jebany klon

 

ah ten Białystok 

Podobny obraz

 

Fookin obviously, mate

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pushek_ napisał:

Zacząłem sobie oglądać Banshee.  Kurde super się zaczyna (po 3 odcinkach jestem) 

A ja muszę wrócić bo skończyłem po 3 odcinkach i jakoś nie mogę się zebrać, choć serial mi się spodobał.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Misiek napisał:

Sergiej :rotfl: 

 

kurwa nie mogę przestać się śmiać :D 

 

jutro... burger albo śmierć - wybieraj

 

1 godzinę temu, me_who napisał:

5423168026bb6124d3607bc7c434ec01.jpg

 

Albo tutaj, toczka w toczkę :keke: 

 

gdzie mi kurwa z tą fryzurą, nowe patrzałki by się chyba przydały

 

1 godzinę temu, Meler napisał:

Podobny obraz

 

Fookin obviously, mate

 

nie no... taki uszu to ja nie mam, no i nie ta budowa ciała ;) 

 

no dawać dalej śmieszki, bo bym zaktualizował liste Siergieja na następny zlot 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, me_who napisał:

Miałem się pytać czy @Feanor już widział biografię Stonewall Jacksona, ale pewnie to on ją napisał pod pseudonimem ;)

 

Nie, faktycznie napisałem kiedyś tekst nazywający się „rebel yell”, ale był trochę krótszy niż ta książka :D

 

<rolka myszki wyłączy reklamę za 2 sekundy>

 

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dobra. Przejrzałem bramki z tego feralnego meczu. W nowszych FM-ach nie ma niestety opcji gra na czas. Czy da się jakoś ustawić automatycznie żeby szanowali piłkę, nie szli w 94 minucie w dziewięciu do rożnego na pole karne itp? Czy trzeba sobie stworzyć osobna taktykę na końcówki i wszystkie sobie poukładać ręcznie? Dokładnie chodzi o FM18

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...