Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

1) zacznij od tego:

https://support.microsoft.com/pl-pl/mats/cd_dvd_drive_problems

 

2) odepnij kable od napedu, zasilacza i płyty głównej i podlacz jeszcze raz, możesz też w drugim podejściu podlaczyc inne kable(zasilanie, sata, ata)

 

2) żadnej dvd nie czyta ? na ilu sprawdzałeś ?

 

3) przed ponowna instalacja sterownikow, dobrze usunales poprzednie ?

 

4) sciagnij ubuntu, odpal z pendrive i zobacz czy pod nim czyta, jestli

 

5) jak pod ubuntu nie bedzie czytał to naped do wymiany w innym przypadku mozesz jeszcze ratowac sie CC cleanerem, jesli on nie pomoze = format

Odnośnik do komentarza

1) zacznij od tego:

https://support.microsoft.com/pl-pl/mats/cd_dvd_drive_problems

 

2) odepnij kable od napedu, zasilacza i płyty głównej i podlacz jeszcze raz, możesz też w drugim podejściu podlaczyc inne kable(zasilanie, sata, ata)

 

2) żadnej dvd nie czyta ? na ilu sprawdzałeś ?

 

3) przed ponowna instalacja sterownikow, dobrze usunales poprzednie ?

 

4) sciagnij ubuntu, odpal z pendrive i zobacz czy pod nim czyta, jestli

 

5) jak pod ubuntu nie bedzie czytał to naped do wymiany w innym przypadku mozesz jeszcze ratowac sie CC cleanerem, jesli on nie pomoze = format

1 Nie otwiera mi linku na mozili

2 Dziś odpięte i przypięte ponownie ;)

3 Żadnej

4 Skąd to mogę ściągnąć?

5 Co czyścić CC? Rejestr?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam taką zagwozdkę. Czy jest możliwe na Windows 10 bym podłączył komputer stacjonarny HDMI do TV, ale miał inny obraz na telewizorze a inny na kompie? Przykładowo - na TV puszczam film, a na kompie coś tam piszę, czytam. Chodzą mi po głowie jakieś wirtualny monitory, ale nie wiem na ile to jest możliwe :)

Odnośnik do komentarza

Wirtualne monitory? Normalnie podlaczasz i w ustawieniach ekranu wybierasz żeby nie było klonowania obrazu tylko dwa oddzielne. Nic nie trzeba specjalnie kombinować, to normalna funkcja jeśli Twoja karta graficzna ma więcej niż jedno wyjście.

 

Nie mam takiej opcji. Mam tylko a) powiel b)rozszerz ekrany c) wyświetlaj na pierwszym d) wyświetlaj na drugim

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...