Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Sagi z plyta glowna (zapewne) ciag dalszy. Plyta to gigabyte-ga-b85m-hd3

 

Ostatnio zauwazylem (grajac w Wiedzmina i nawet przed chwila w FMa) ze podczas ruchu kamery, mam poziome pasy (zaklocenia) w gornej czesci obrazu. Chwile poczytalem w necie i wychodzi na to, ze to znowu moja ukochana plyta glowna.

 

 

Moje pytanie jest nastepujace - wyrzucic ja do normalnych smieci czy zawiezc do punktu z elektrosmieciami? :-k

Odnośnik do komentarza

Watpie zeby to byl kabel. Takie objawy mam tylko w stresie, kiedy wykorzystanie grafiki/ramu/procesora jest wysokie. Teraz np nie mam absolutnie zadnych widocznych znakow - wlacze Wiedzmina i przy obrocie kamery widze zaklocenia.

 

 

I z tego co czytalem w internecie - tak, to moze byc objaw problemu z plyta. Tak dokladnie to z ktoryms z mostow. Dla przypomnienia - ta plyta juz miala (i tak naprawde wciaz ma) swoje problemy, wiec dla mnie to jest wciaz glowny podejrzany.

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś sposób na opanowanie nagłych skoków wykorzystania RAM i CPU? Mam tylko FM i Chrome otwarte, a potrafi skoczyć z 3,5GB na 7-7,5, a procesor z 30-40% na 90-100%.

Chrome to przeglądarka, która wykorzystuje cały dostępny RAM, nawet ten leżący koło kompa, więc wiesz...

Odnośnik do komentarza

Watpie zeby to byl kabel. Takie objawy mam tylko w stresie, kiedy wykorzystanie grafiki/ramu/procesora jest wysokie. Teraz np nie mam absolutnie zadnych widocznych znakow - wlacze Wiedzmina i przy obrocie kamery widze zaklocenia.

 

 

I z tego co czytalem w internecie - tak, to moze byc objaw problemu z plyta. Tak dokladnie to z ktoryms z mostow. Dla przypomnienia - ta plyta juz miala (i tak naprawde wciaz ma) swoje problemy, wiec dla mnie to jest wciaz glowny podejrzany.

masz ją już po gwarancji ?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...