Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, mianowicie ostatnio są pewne problemy z uruchamieniem kompa, to znaczy potrafi się zawiesić. Z reguły za drugim czy trzecim razem się odpala, ale ogólnie się trochę muli. Obstawiam, że to dysk twardy pada. Tylko nie jestem w stanie tego sprawdzić, bo w żadnym programie nie wyświetla mi smarta. Hdtune i Hdtune pro nic nie pokazują w zakładce health, CrystalDiskInfo w ogóle nie widzi dysku, a w Victorii wyskakuje błąd z odczytaniem smarta. W biosie mam włączonego smarta. Teraz załączyłem Error Scan w Hdtune pro, ale co chwilę program się zawiesza i trwa to strasznie długo. Sam już nie wiem jak to sprawdzić, ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-h81m-s1150-h81-2ddr3-usb3-hd-dvi-ds-box-h81m-605249/

 

więcej bym nie inwestował, chyba, że na czymś szczególnym Ci zależy.

 

Zdecydowalem sie na kupno, ale potrzebuje czegos innego. Mam 4 kosci ram, wiec ta plyta odpada. I tak sobie mysle, ze moze lepiej wziac ATX zamiast micro ATX? W koncu mam wieksza bude, wiec mozna ja wykorzystac (http://www.morele.net/obudowa-zalman-z3-usb3-0-czarna-605202/). Co myslisz Smetek?

Odnośnik do komentarza

Wyslalbym tego mojego gigabyta na jeszcze jedna reklamacje, ale nie chce sie znowu bujac miesiac bez komputera :/

 

 

Bo to na 100% to scierwo robi te szumy na ekranie. Ba - ostatnio nawet zauwazylem ze szumi tez z glosnikow, przy poruszaniu kamera w grach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam dwa kompy, router i jak to połączyć prost w sieć, żeby przerzucić dane z jednego kompa na drugiego?

 

Jedne podłączam do routera kablem sieciowym, drugi tak samo. I teraz powinny się jakoś ładnie połączyć, nie? ;) Ewentualnie jeden komp przez wifi, prosi wtedy o nazwę i hasło do połączenia, tylko skąd to brać? :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...