Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas Sylwestra niechcący usunąłem jedno zdjęcie które chciałbym odzyskać. Usunąłem je bezpośrednio w aparacie, potem wykonywałem jeszcze kilka fotek. Próbowałem odzyskać programami "PC Inspector smart recovery" oraz "RescuePRO". W obu przypadkach promramy odzyskały około 1000 zdjęć, w tym nawet takie robione w lipcu 2009 roku, ale tego jednego sprzed kilku dni na którym mi zależy akurat nie ma. Czy jest jakaś jeszcze szansa czy już mogę się pożegnać?

Odnośnik do komentarza

Cześć i czołem,

 

Z takowym problemem się do Was zwracam; coś mi się w tej siódemce poprzestawiało i nie wiem jak to odkręcić. Kiedy np. puszczam film na DVD i chcę zrobić screena, on zapisuje się w rozdzielczości pulpitu (1366x768) a w dodatku ma skopane ratio kiedy chcę ów screen otworzyć. Obojętnie czy robię to w SuperJPG, Photoshopie czy jakimś innym ustrojstwu - screen ma skichane ratio. Wyświetla się on poprawnie jedynie gdy zastosuję polecenie edytowania w Paincie.

 

Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam już kuźwa dość, kiedyś net działał mi bez zarzutu, mimo burzy, powodzi, tsunami czy uj wie czego - nie było problemów. pewnego jednak dnia wypieprzyło prąd na 2 dni bodajże i od tamtego czasu zaczęły się problemy. internetu przez jakieś kilka godizn nie było, ale nie to jest problemem. chodzi mianowicie o to, że wszystko śmiga w miarę okej - przeglądanie stron, meila, komunikatory, gra przrz sieć - ale kiedy dochodzi do ściągania to net wywala. to tak jakby przy wyższych transferach była jakas blokada i mi wypieprza neta. bardzo problematyczne jest to przy buforowanie czegokolwiek na YT - włączę, przeleci 15 sekund, po czym na moment wywaliło internet i jednocześnie skończyło się ładowanie, które musze na nowo rozpoczynać.

 

spotkał się ktoś z czymś takim?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z szybkością przesyłu (buforowania) danych do drukarki. Otóż przy próbie wydruku plików PDF, o sporej objętości, czas oczekiwania na rozpoczęcie druku jest koszmarnie długi. Co więcej, w trakcie drukowania także robią się przerwy (drukarka "namyśla" się, po kilku chwilach kontynuuje pracę). Wiem, że ma to związek z pamięcią RAM, ale jakie doraźne rozwiązanie jest lepsze? Drukowanie bezpośrednio do drukarki powoduje zawieszenie Foxit Readera. Lepiej mieć ustawione "Rozpocznij drukowanie natychmiast" czy "Rozpocznij drukowanie po umieszczeniu w buforze ostatniej strony"? A może jakiś inny sposób na przyśpieszenie bufora? XP SP3, 1 GB RAM, HP F4180.

Odnośnik do komentarza

Wejdź w ustawienia myszy w Panelu Sterowania i poszperaj za ustawieniami kółka (scroll). Możesz poprzestawiać i ustawić na nowo, żeby się zapisała konfiguracja ponownie.

 

Ewentualnie usuwasz myszkę z menedżera urządzeń i restartujesz kompa - powinien zainstalować mysz na nowo.

 

Jak to nie pomoże, to znaczy uszkodzenie mechaniczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...