Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Perez napisał:

 

Rok temu jako rezerwowalem wczesniej na 5-11 sierpnia (6 nocy, 2 doroslych plus jedno dziecko do 4 lat i jedno starsze) i jakis rabat byl to 4500, czyli wyszloby 750/doba za cala ekipe z full wyzywieniem plus deko drozej mielismy, bo pokoj z balkonem.

 

@wwosik a propos mankamentow - jeden glowny - brak klimy. O dziwno w tym roku pokoj ma, ale chyba nie jest to standardem. Rok temu mielismy mniejszy pokoj i bylo duzo cieplej, no to czasami bylo naprawde goraco.

jakieś szczególne "atrakcje dla dorosłych" ? 

Odnośnik do komentarza

Ja byłem z żoną kiedyś na jedną dobę, żeby poczuć trochę luksusu ;) w Havet Hotel w Dzwirzynie. Właśnie spa, siłownia baseny, bar, restauracja, plac zabaw, sauny, dla dzieci też rzeczy i wyjście na prywatną plażę i było chyba trochę taniej. No, ale dla dwóch osób i to było w kwietniu bodajże.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Perez napisał:

 

Rok temu jako rezerwowalem wczesniej na 5-11 sierpnia (6 nocy, 2 doroslych plus jedno dziecko do 4 lat i jedno starsze) i jakis rabat byl to 4500, czyli wyszloby 750/doba za cala ekipe z full wyzywieniem plus deko drozej mielismy, bo pokoj z balkonem.

 

@wwosik a propos mankamentow - jeden glowny - brak klimy. O dziwno w tym roku pokoj ma, ale chyba nie jest to standardem. Rok temu mielismy mniejszy pokoj i bylo duzo cieplej, no to czasami bylo naprawde goraco.

 

Teraz faktycznie nie ma upałów, ale jakby czerwiec wrócił, to bez klimy może być faktycznie słabo. Udanego wypoczynku!

 

6 minut temu, klinsmann napisał:

jakieś szczególne "atrakcje dla dorosłych" ? 

Ty już byś sobie na pewno łatwo zorganizował ;)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Brudinho napisał:

Dostałem swojego pierwszego bloka na twitterze <3 

 

Ja mam u Lisa i Mistewicza. Nie wiem za bardzo dlaczego, ale w każdym przypadku nie żałuję :)

 

a żałuję tego, że jutro wyjeżdżam z Tatr, mojej drugiej małej ojczyzny :( w dodatku nie mam pojęcia, kiedy wrócę: mój młodszy chyba będzie musiał trochę nabrać wytrzymałości, bo teraz raczej był noszony, a za rok już ciut za ciężki będzie :(

 

49314337-A78D-431B-8D31-54E82439BA2E.thumb.jpeg.d1d5769447b7ef2e496800b845303fd6.jpeg

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Seju napisał:

Za 4.5k za tydzien nad polskim morzem kiedy za te cene mozna w sumie pyknac dowolny europejski cieply kraj... ale nie hejtuje, co kto lubi.

 

Ba, to nie jest nawet nad morzem, do Ustki jest ze 13 km autem :). Doskonale rozumiem Twoje podejście, ale ja jestem po prostu leniwy w temacie podróży - nie jara mnie to, a już zwłaszcza z dwójką dzieciaków. Ta Dolina to taka sprawdzona opcja - ani jakoś daleko, ani też specjalnie drogo. Bo pewnie masz rację, że za 4,5k znajdzie się fajny wyjazd gdzieś do Europy, ale ja do tego naprawdę muszę mieć warunki :). Pamiętam ze 3 lata temu Wenecję przelotem na trasie do siostry na południe Włoch  - kilka godzin w kosmicznym upale, dziecko nie wyrabiało, tłok straszny, no i co jak co, ale cenowo to tam w pół dnia wydaliśmy więcej niż w Polsce w 2-3 dni. Aczkolwiek podkreślam - ja mam do tego (chyba) specyficzne podejście, bo podróżowanie jakoś mnie nie kręci, więc też niespecjalnie szukam okazji. 

 

Z innej beczki - na urlop musiałem wziąć lapka - kurczę, dziwnie nagle wrócić do 15,6 cala, gdy w pracy monitor 24, a w domu 26.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Feanor napisał:

 

Ja mam u Lisa i Mistewicza. Nie wiem za bardzo dlaczego, ale w każdym przypadku nie żałuję :)

 

a żałuję tego, że jutro wyjeżdżam z Tatr, mojej drugiej małej ojczyzny :( w dodatku nie mam pojęcia, kiedy wrócę: mój młodszy chyba będzie musiał trochę nabrać wytrzymałości, bo teraz raczej był noszony, a za rok już ciut za ciężki będzie :(

 

49314337-A78D-431B-8D31-54E82439BA2E.thumb.jpeg.d1d5769447b7ef2e496800b845303fd6.jpeg

Też się nanosiłem, tylko w Karkonoszach :) Trochę łatwiejsze trasy więc do wytrzymania.

 

Meanwhile w ostatni dzień pobytu w końcu pierwszy raz pokonałem żonę w 7 Cudów Świata: Pojedynek :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał:

czyli wyszloby 750/doba za cala ekipe z full wyzywieniem

wow :o nie spodziewałem się, że to taka droga impreza :-k ale może dlatego, że ja jestem przyzwyczajony do bukowania "noclegu", gdzie cały dzień spędzam poza hotelem/apartamentem, a tutaj cała wycieczka jest w cenie (poza jakimiś dodatkowymi masażami) :-k 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Seju napisał:

4.5k za tydzien nad polskim morzem kiedy za te cene mozna w sumie pyknac dowolny europejski cieply kraj... ale nie hejtuje, co kto lubi, chociaz to dla mnie jakas abstrakcja :_eyes:. I oczywiscie milego wypoczynku :)

 

Jak się ma godzinę dwie nad morze to jest różnica ;)

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...