Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Hidalgoo said:

to już chyba wolałbym coś pożytecznego zrobić. Po co komu VBA, skoro w excelu można pythona użyć?

 

Nie wiem.

 

W moim przypadku w firmie mamy narzędzie napisane w VBA, kazali mi nauczyć się VBA, żebym mógł je poprawić :kekeke: to sobie czytam.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, jmk napisał:

@ajerkoniak

 

Obczaj Cooking Simulator :)


No kurwa, za mało mam gotowania w życiu xd

Już chuj z motywacjami Vegi, ale ten zwiastun jest niemożebnie czerstwy. Totalny wysryw bezbeki. Ja rozumiem, że Stuhr czy Zamachowski czy Grabowski biorą w nim udział bo chcą wbić PiSowi i kasa wpadnie niezła, ale mnie już by było głupio. Bo że taki niezły aktor jak Chabior się poddał to ja już się pogodziłem.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pushek_ napisał:

Dzięki. To śmiga. Ale szkoda mi tego Deluge bo jakoś byłem już przyzwyczajony ; 

 

No ale Transmission właściwie ma wszystko czego wymagać od klienta torrenta, włącznie z importem blocklisty. Nie ma fajerwerków, ale przecież nie od tego jest :P 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krzysfiol napisał:

Mój ojciec zajmuje się programowaniem i uruchamianiem kotłowni i podejrzewam, że gdyby była gra komputerowa, w której mógłby to robić, to podział jego dnia byłby prosty: 8 godzin robota, 8 gra, 4 „Ranczo” i inne seriale, 4 sen :keke: 

jak sie stanowisko nazywa? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...