Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Pulek napisał:

chociaż taką wrocławską B-Klasę też bym chętnie obejrzał... :> 

Zaproszenie zawsze otwarte, chociaż od wczoraj stadion w remoncie - nawożą ziemię, będą murawę robić (ma być równiej i bardziej zielono) :D Jesień zagramy jako gospodarze na boisku w sąsiedniej miejscowości, więc kłopotu dla odwiedzających nie ma ;)

18 godzin temu, me_who napisał:
18 godzin temu, T-m napisał:

 

@Kamtek wołają Cię :) 

Ciekawe czy młodzieżowiec już zapisany do klubu, żeby bić staż i w odpowiednim momencie wykosić konkurencję podczas wyborów nowego Prezesa Silesii :>

Pójdzie w trenery jak jego imiennik ;)

Odnośnik do komentarza

Na psstore jest promka NHL19 za 43zl. Trzeba brac 19, bo widzialem gameplay NHL20 i bez nbc to wyglada jak gunwo dla osmiolatkow, ktorego nie bedzie warto brac :/ 

1 minutę temu, Gacek napisał:

Ten EA Access działa tak jak np. Netflix, że wykupując abonament mam nielimitowany czasem dostęp do udostępnionych gier, czy to jest jakoś ograniczone?

Myślę nad tym pod kątem PS4, ale podany w mediach cennik wygląda podejrzanie tanio.

Tez sie nad tym zastanawialem, ale wyglada na to, ze dokladnie tak to dziala. Minus jest taki, ze te lepsze gry (jak fifa czy u mnie nhl) wlatuja do access kilka miesiecy po premierze.

Odnośnik do komentarza

ja mam eaacces na xboxie i w sumie chyba z niego zrezygnuję bo i tak nie gram :) Ale płacę chyba 80 zł rocznie i mam dostęp do biblioteki EA. Z reguły jest to jakieś 6-7 miesięcy po premierze, choć też np. opcje 10 godzin gry w FIFA jeszcze przed premierą. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie, ale miałem chęć. Przeszło mi po tym jak zobaczyłem screeny i recenzje - to jest dokładna konwersja niemal 1:1 gry Pro Rugby Manager 2 z 2005 roku, z uaktualnioną grafiką i składami.

 

I jak na standardy 2005 roku PRM była grą taką przyzwoicie-przeciętną, tak na 2015 jest słaba. A dla ludzi znających FMa, to jest po prostu prymitywna.

 

No ale kupiłem, zobaczymy co to :P 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, jmk napisał:

porządnego ;) Jak kiedyś ogarniałem wszystko, co było na steamie w tym temacie, to nic nie miało pozytywnych recenzji i tak jak pan ksiądz wspomniał do tej pory to chyba to z 2k jest najlepsze, ale to też taki półśrodek.

 

ale edyta dodaje, że jeszcze przejrzę Twoje propozycje, ale to już w domciu ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Scorpio napisał:

Na psstore jest promka NHL19 za 43zl. Trzeba brac 19, bo widzialem gameplay NHL20 i bez nbc to wyglada jak gunwo dla osmiolatkow, ktorego nie bedzie warto brac :/ 

Pewnie więc na dniach się wyposażę i można będzie gdzieś w drugiej połowie sierpnia ustawić się na jakiś sparing konsolowy :)

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...