Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Kaczy napisał:

jak sprzedadzą Buksę do WBA tylko za 3mln, to będą lamusami

 

Jakbym był kibicem WBA i zobaczył tę kopilację, to bym się załamał :lol: Strasznie paździerzowe gole.

 

A ten Buksa mi z tej kompilacji przypomina taką gorszą wersję Rasiaka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, kolek23 napisał:

@Pulek czy to już konkluzja projektu "CMF na Stadionach", czy tylko pierwszy etap?

ciężko określić. ogólnie w góry planowaliśmy się jakoś z Perezem wybrać już od jakiegoś czasu, i w sumie od słowa do słowa zgadaliśmy się na wrzesień. i totalnie z przypadku został wymyślony FK Poprad i ichniejszy stadion :D nic jeszcze nie jest wszakże potwierdzone, czekają nas jeszcze intensywneg rozmowy, ale... 21 września, godzina 15:30, FK Poprad - Slavoj Trebisov :> 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

ciężko określić. ogólnie w góry planowaliśmy się jakoś z Perezem wybrać już od jakiegoś czasu, i w sumie od słowa do słowa zgadaliśmy się na wrzesień. i totalnie z przypadku został wymyślony FK Poprad i ichniejszy stadion :D nic jeszcze nie jest wszakże potwierdzone, czekają nas jeszcze intensywneg rozmowy, ale... 21 września, godzina 15:30, FK Poprad - Slavoj Trebisov :> 

ej, to brzmi bardzo realnie, bo mozliwe ze w tym okresie i tak bede w slowackich Tatrach :D wiec bede mial blisko :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Perez napisał:

 Podali namiary na mnie na redakcje i... wieczorkiem sie odzywa Zylek, czy to faktycznie do mnie :D. Mowie, ze no tak, ale co i skad, a tu sie okazuje, ze Zylek to pan kierownik sprzedazy i marketingu w DaGrasso :D. Oj, bedzie pizzunia na czwartek od samego kierownika!

 

I jeździ moim starym Golfem <3 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, T-m napisał:

 

I jeździ moim starym Golfem <3 

 

Hehe nie uwierzysz, no ale dzisiaj się Żyłek odezwał, pogadaliśmy o pizzy i tak pytam, kiedy jakieś spotkanie czy coś, a on w stylu "a bo ja to teraz ludzi ze sceny widzę, jak auta od nich kupuję", no i własnie wspomniał, że od Ciebie furę brał z rok temu :). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Perez napisał:

 

Hehe nie uwierzysz, no ale dzisiaj się Żyłek odezwał, pogadaliśmy o pizzy i tak pytam, kiedy jakieś spotkanie czy coś, a on w stylu "a bo ja to teraz ludzi ze sceny widzę, jak auta od nich kupuję", no i własnie wspomniał, że od Ciebie furę brał z rok temu :). 

 

Tru story bro! Na dodatek stwierdził, że jak aktualne będę sprzedawał, to też mu mam dać znać :D 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, kolek23 napisał:

 

Nie będę się tłukł na FK Poprad, dużo bardziej podobała mi się opcja z Lipskiem :P

rozumiem ;) musisz jednak zrozumieć, że w tym przypadku to nie Poprad był decydujący, a raczej klimat gór ;)

 

chociaż taką wrocławską B-Klasę też bym chętnie obejrzał... :> 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Perez napisał:

 

Hehe nie uwierzysz, no ale dzisiaj się Żyłek odezwał, pogadaliśmy o pizzy i tak pytam, kiedy jakieś spotkanie czy coś, a on w stylu "a bo ja to teraz ludzi ze sceny widzę, jak auta od nich kupuję", no i własnie wspomniał, że od Ciebie furę brał z rok temu :). 

Musze sie do niego odezwac :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

PT ominął mnie w czasach premiery i pierwszy raz miałem z nim styczność z 10 lat temu. Za pierwszym razem mnie odrzucił, obczaiłem kostnicę i pierwszą lokację po jej opuszczeniu. Kompletnie nie mogłem się odnaleźć w założeniach tego uniwersum i odpuściłem. Wróciłem z rok później, przysiadłem i wsiąknąłem. Od strony fabularnej też będę wśród piewców, że to najlepsza rzecz w cRPG-ach. Niestety kuleje sama mechanika gry, pamiętam, że miałem dość na jednej lokacji, która była skupiona wyłącznie na walce, a ta w grze trochę odstaje. Ale koniec końców jest to ścisła czołówka. U mnie w topce byłyby: Fallout 1 i 2, KOTOR 2, System Shock 2, Arcanum, BG 1, właśnie PT, Avernum, Pool of Radiance i Lands of Lore  ;) 

 

Ja z Falloutów wyżej oceniam dwójkę, bo jakoś tak pamiętam że fabuła była chyba bardziej rozbudowana (i ja lubię ten trick z odwiedzaniem lokacji, które wiele lat wcześniej w poprzedniej wersji odwiedzałem).

 

Fenomenu kotorów też nie poznałem. Kilka lat temu nawet sobie jedynkę kupiłem na steamie, ale jakoś mnie nie wciągnęła. 

 

System shock też nie znam :)

 

Arcanum strasznie mi się spodobała, tam na początku jacyś orczy lotnicy byli afaik, ale moja wersja zawieszała się na jakiejś lokacji niestety :/ czasy pirackie...

 

BG1 to też u mnie czołówka. 

 

Avernum próbowałem i odpadłem. 

 

Lands of Lore niestety mnie ominęło, bo afaik nie było wersji amigowej. A strasznie mnie ciągnęły screeny z Secret Service. 

 

Moja czołówka jednak bardziej modernistyczna :)

 

Wiedźmin 3, Skyrim, Morrowind, Fallout 2, Eye of the Beholder, Betrayal at Krondor (kurczę, to była chyba pierwsza gra z opcjonalnymi subquestami w którą grałem, chyba że krasnoludy z Beholdera liczyć), Kingdom Come, Pathfinder: Kingmaker, ADOM, Shadows over Riva, Might&Magic VI, Diablo 1&2, Mass Effect 1&2. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie numerem 1 sentymentalnego RPG jest Might and Magic VI, to była pierwsza gra która wciągnęła mnie tak na amen. Siedzieliśmy u kumpla i spędzaliśmy całe godziny questując. I pamiętam że największy ubaw był jak zrobiłeś "repair" na zbroi czy broni i ten ziomek mówił "good as new" co każdy z nas mając te 14 lat słyszał jako oczywiście kutas nju :D

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...