Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, schizzm napisał:

Ja pierdolę, weźcie sobie te upały. Jest 22:12, ciemno za oknem, 32 stopnie. :(

 

A najgorsze jak pomyślę, że temperaturę w stylu 22-24 stopnie najwcześniej zobaczę we wrześniu :(

 

 

Na zlocie będzie padało ;)

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

Nie zauwazylem, soorrrr.

 

@Mauro widze, ze jest inba bezglutenowa mama vs stowarzyszenie, co sadzisz o tym?

W starciu Stowarzyszenia Celiaków versus Bezglutenowa Mama raczej trzymam stronę Stowarzyszenia :D

 

Choć cały ten konflikt jest bezsensowny, taka Polska w pigułce. Gdzie więcej niż jeden Polak to już muszą być konflikty i podziały. Bo nie wiem czy wiesz, ale jest jeszcze jedno skłócone Stowarzyszenie z siedziba Bydgoszczy i oni też kwestionują ten certyfikat. BM też została za to została wyjebana  za kwestionowanie wagi certyfikatu.

 

Ale ona przegina. Jak dwa lata temu musiałem wejść w ten temat to jej blog to była taka wyrocznia, kobieta sprawdzała każdy produkt, pisała do producentów, naprawdę mega robotę robiła. Często przesadzała  z ostrożnością, ale jedno było pewne. Jak mówiła, ze można coś zjeść to było 1000% pewne, ze można. Od pewnego czasu jej blog zmienił się i teraz to jest komercyjny projekt. Jak większośc blogerów za kasę reklamuje produkty. A, że częśc z nich nie ma certyfikatu i licencjonowanego symbolu kłosa to zaczęła pisać, że to niepotrzebne i po co to komu. Tak jak kiedyś miałem 1000% zaufania do niej to teraz nie mam już 100%. Nie wiem czy poleca niepewne produkty, ale nie wykluczam, że tak może być. Ma mega wiedzę, ale też za bardzo poszła w komercję. Jak czytałem dzisiaj jej oświadczenie, to najbardziej ją boli, ze wyrzucenie jej zostało upublicznione, w domyśle boi się, ze straci reklamodawców.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kuchar napisał:

Zawsze wychodziłem z założenia, że jeżeli - przykładowo - talerzyk 300, a nocleg 200 to 600-700 zł od osoby to minimum.

 

Zwrot kosztów i „coś” dla Młodej Pary. 

Talerzyk 300? To ja myślałem, że ja miałem drogi talerzyk, a płaciłem poniżej 250 zł ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...