Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, wojt3k napisał:

Kupiłem dziś czapkę z daszkiem, ponieważ nie mialem żadnej, a w te upały przyda się coś na czerep założyć. Ponieważ nie znalazłem nigdzie New York Yankees o których pisał ostatnio me_who skusiłem się na... New York Rangers. Podpadłem tym wyborem komuś z forumka, czy może to zespół neutralny?

No cusz... Zawsze mogłeś trafić gorzej, bo do Pingwinów już blisko. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, schizzm napisał:

Hiszpańskie Mielno ;)

Ale najważniejsze, że się podoba :)

Znaczy ja już tu jestem drugi raz. Wróciłem po 5 latach, więc się podoba :) ale tym razem zabraliśmy rodziców że sobą, więc trochę inne doznania. MNÓSTWO starszych hiszpanów, dopiero na drugiej części wybrzeża przebywają angole. 

 

Odnośnik do komentarza

Czas na dzienniki z mojego najlepszego save'a w FM.

 

Jerzy Klopp po zbudowaniu potęgi w Liverpoolu (3 krajowe mistrzostwa, 1x LM, 1x KMŚ, 1x Superpuchar Europy, 1x Puchar Ligi i 2x Tarcza Dobroczynności) w 2022 roku zszokował cały piłkarski świat i przeniósł się do zmagającego się z problemami Manchesteru City.

 

Trzeba dodać, że potwór z Etihad do 2022 roku zdążył pożreć już Józwę Guardiolę, Antoniego Conte, Jorge Sampaoliego i wyjętego z grobu Arsene'a Wengera. Żaden z nich nie potrafił zająć miejsca w pierwszej czwórce i każdy jak jeden mąż został odesłany na szafot przez reprezentantów królewskiej rodziny z Abu Dhabi. W ramach kronikarskiego obowiązku nadmieńmy, że do dziś jedynymi sukcesami City (w okresie 18-25) są dwie zdobyte Ligi Europy i jeden Superpuchar Europy.

 

Wracając jednak do Kloppa, objął on rządy w listopadzie 2022 roku, a jego kadencja potrwała niemal równe 2 lata. Pierwszy sezon zakończył na rozczarowującym 7 miejscu, ale już w drugim udało mu się zrobić wyrwę w betonowej ścianie angielskiego Top 4 i zajął miejsce premiowane grą w LM. Kiedy kibice City czuli już powiew nowej nadziei, podsycanej jeszcze letnimi transferami Leona Baileya oraz Justina Kluiverta, jak i obiecującym początkiem sezonu (do listopada MC przegrało tylko 2 razy), Klopp zaliczył spektakularny zjazd do bazy. Zaczęło się od porażki na wyjeździe z West Hamem, zniwelowanej jeszcze zwycięstwiem z Crystal Palace, która otworzyła Puszkę Pandory. Cztery ligowe porażki z rzędu oznaczały postawienie Jerzego pod ścianą, a rolę plutonu egzekucyjnego odegrało PSG (0:3 na Anfield) prowadzone przez... Guardiolę. Los po raz kolejny zadrwił ze swych ofiar.

 

W momencie gdy wszyscy zastanawiali się jaki kierunek obierze Klopp, by powetować sobie niepowodzenia z Manchesteru (debatowano czy w grę wchodzi powrót do Dortmundu, a może Bayern który utracił tytuł hegemona w Niemczech, albo Arsenal), ten zaskoczył świat niemniej niż przed dwoma laty. Po półrocznej przerwie odnalazł się w... Los Angeles, gdzie objął klub zwany LAFC i w pierwszym sezonie zajął 16 miejsce w MLS.

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, lad napisał:

Czas na dzienniki z mojego najlepszego save'a w FM.

 

Jerzy Klopp po zbudowaniu potęgi w Liverpoolu (3 krajowe mistrzostwa, 1x LM, 1x KMŚ, 1x Superpuchar Europy, 1x Puchar Ligi i 2x Tarcza Dobroczynności) w 2022 roku zszokował cały piłkarski świat i przeniósł się do zmagającego się z problemami Manchesteru City.

 

Trzeba dodać, że potwór z Etihad do 2022 roku zdążył pożreć już Józwę Guardiolę, Antoniego Conte, Jorge Sampaoliego i wyjętego z grobu Arsene'a Wengera. Żaden z nich nie potrafił zająć miejsca w pierwszej czwórce i każdy jak jeden mąż został odesłany na szafot przez reprezentantów królewskiej rodziny z Abu Dhabi. W ramach kronikarskiego obowiązku nadmieńmy, że do dziś jedynymi sukcesami City (w okresie 18-25) są dwie zdobyte Ligi Europy i jeden Superpuchar Europy.

 

Wracając jednak do Kloppa, objął on rządy w listopadzie 2022 roku, a jego kadencja potrwała niemal równe 2 lata. Pierwszy sezon zakończył na rozczarowującym 7 miejscu, ale już w drugim udało mu się zrobić wyrwę w betonowej ścianie angielskiego Top 4 i zajął miejsce premiowane grą w LM. Kiedy kibice City czuli już powiew nowej nadziei, podsycanej jeszcze letnimi transferami Leona Baileya oraz Justina Kluiverta, jak i obiecującym początkiem sezonu (do listopada MC przegrało tylko 2 razy), Klopp zaliczył spektakularny zjazd do bazy. Zaczęło się od porażki na wyjeździe z West Hamem, zniwelowanej jeszcze zwycięstwiem z Crystal Palace, która otworzyła Puszkę Pandory. Cztery ligowe porażki z rzędu oznaczały postawienie Jerzego pod ścianą, a rolę plutonu egzekucyjnego odegrało PSG (0:3 na Anfield) prowadzone przez... Guardiolę. Los po raz kolejny zadrwił ze swych ofiar.

szejkowie kupili Anfield razem z żywym inwentarzem, żeby mieć atmosferę na trybunach? :kekeke: Czyli już wszystko da się kupić

Odnośnik do komentarza

U mnie wczoraj poświętowane 2. urodziny syna (faktycznie ma dzisiaj, ale dzisiaj z rana szwagierka wracała do Polski, za to przylecieli rodzice wczoraj), były dekoracje, balony z helem, torcik oraz dla dorosłych szampan, piwko i whisky. A zaraz chyba śmignę po tradycyjne fish & chips, chociaż nie wiem jak wytrzymam w tym 20-stopniowym upale, jeszcze ta lekka bryza z morza :roll:;) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...