Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Mauro napisał:

Obejrzałem dziś mecz Hurkacza i...odkurzyłem Tennis Elbow. Ale to jest zajebista gra. W prawdziwego tenisa tez bym sobie chętnie zagrał, bo już chyba nie pykałem ze 4 lata.

W ktora wersje? Jak chcesz chetnie pogram online, mam 2013.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kuab napisał:

W ktora wersje? Jak chcesz chetnie pogram online, mam 2013.

Ja też 2013. Mozna spróbować kiedyś. Dziś już nie bo idę spać, poza tym już mi kiepsko idzie. Przegrałem finał 500 w Valencii z Litwinem Berankisem, którego kilka godzin wcześniej szybko odprawiłem w Japonii

 

@Pulek To dawaj na jakiś mecz kiedyś. Możesz sobie najpierw wykupić lekcje z zawodowcem albo od razu na żywioł.  Z @Jahu sie boję ustawiac bo na mecze nie przychodzi ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Mauro napisał:

Ja też 2013. Mozna spróbować kiedyś. Dziś już nie bo idę spać, poza tym już mi kiepsko idzie. Przegrałem finał 500 w Valencii z Litwinem Berankisem, którego kilka godzin wcześniej szybko odprawiłem w Japonii

 

@Pulek To dawaj na jakiś mecz kiedyś. Możesz sobie najpierw wykupić lekcje z zawodowcem albo od razu na żywioł.  Z @Jahu sie boję ustawiac bo na mecze nie przychodzi ;)

Oj tam to było lata temu teraz już nie wyłączam telefonu z budzikiem
:keke:
Ale tak serio na jakiegoś debelka można by się ustawić ;)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mauro napisał:

@Pulek To dawaj na jakiś mecz kiedyś. Możesz sobie najpierw wykupić lekcje z zawodowcem albo od razu na żywioł.  Z @Jahu sie boję ustawiac bo na mecze nie przychodzi ;)

Ile bierzesz za godzinę treningu? ;)

7 godzin temu, Jahu napisał:

Pulek kiedy?
:D

Yyy, no najpierw trochę sobie poodbijam piłką o ścianę... 

 

Dzień dobry się z Państwem. Wstawanie o 7 rano na urlopie jest... cool! Zaraz jakąś kawa, śniadanie, a później ogarnianko spraw które przez ostatni tydzień odpuściłem. 

 

A od poniedziałku zaczynamy dzialac na pełnej! 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Pulek napisał:

Ile bierzesz za godzinę treningu? ;)

Yyy, no najpierw trochę sobie poodbijam piłką o ścianę... 

 

Dzień dobry się z Państwem. Wstawanie o 7 rano na urlopie jest... cool! Zaraz jakąś kawa, śniadanie, a później ogarnianko spraw które przez ostatni tydzień odpuściłem. 

 

A od poniedziałku zaczynamy dzialac na pełnej! 

też bym chętnie dołączył do warszawskiego klubu tenisowego, bo mam tak jak @Pulek - nigdy nie grałem, ale chęci są :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Szczecin upada po raz n-ty :picard:

 

https://radioszczecin.pl/1,391236,upadek-energopolu-co-z-inwestycjami-w-regionie?fbclid=IwAR33LD-GsjazqKmJQGdahENP89Whfx4urSPxbGlBNoDuFnRuSJWHLCOriME

 

Węzeł Kijewo to wyjazd ze Szczecina nad morze - gigantyczne korki są przez to, no bo wakacje morze, ludzie jadą te 100 kilka km po 5-6 godzin. ta firma wygrała te przetargi, bo najniższa cena, słyszałem plotki, że mają jedną ekipę budowlaną i tak jeżdżą po trochę budując tu i tam.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Szczerze mówiąc to nawet nie wiedziałem że to ona. Dopiero później się jak przejrzałem dokładnie zdjęcia poznałem. Na wiadomość zero odzewu a w pracy dyskretna mijanka:D

awkwaaaaardddd....

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

Szczecin upada po raz n-ty :picard:

 

https://radioszczecin.pl/1,391236,upadek-energopolu-co-z-inwestycjami-w-regionie?fbclid=IwAR33LD-GsjazqKmJQGdahENP89Whfx4urSPxbGlBNoDuFnRuSJWHLCOriME

 

Węzeł Kijewo to wyjazd ze Szczecina nad morze - gigantyczne korki są przez to, no bo wakacje morze, ludzie jadą te 100 kilka km po 5-6 godzin. ta firma wygrała te przetargi, bo najniższa cena, słyszałem plotki, że mają jedną ekipę budowlaną i tak jeżdżą po trochę budując tu i tam.

Przecież w Polsce tylko takie firmy wygrywają przetargi, bo w przeciwnym wypadku jest zaraz podejrzenie o jakieś wyłudzenia i lament, że HURR DURR RZĄDZĄ NASZYMI PINIENDZMI I ROBIO DROŻEJ.

Odnośnik do komentarza

No spoko, ale nie powinien to być jedyny warunek. Dodatkowo powinny być kary za spóźnienia rosnący proporcjonalnie do upływających dni. Jest też brak opłat dla podwykonawców - bo nie muszą im płacić od razu i przez to ledwo to wisi wszystko. Serio nie można sprawdzić firmy, która bierze naraz kilka ważnych inwestycji dla miasta? Jakiś chociażby wiążących umów wstępnych z x ekipami budowlanymi?

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...