Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gabe napisał:

Na szluga nie chodzę już ponad dziesięć lat, ale dzisiejsza decyzja o chodzeniu do dalszej toalety dała mi +1000 kroków (zamiast pewnie z 200) :keke:

 

pozdro @BartuS

 

ja w ramach nabijania zostalem wyslany do Wroclawia, gdzie mam dalej o jakies +600 krokow dziennie na fajke :keke: wiec znam to uczucie :D 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, BartuS napisał:

ja w ramach nabijania zostalem wyslany do Wroclawia, gdzie mam dalej o jakies +600 krokow dziennie na fajke :keke: wiec znam to uczucie :D 

Trzeba było iść do Wrocławia z buta, wtedy byś kroków nabił ;) 

Odnośnik do komentarza

Kurwa, nie dość, że wrzucili nam jakieś spizgałe rzeczy do zrobienia na wczoraj, ustawili spotkanie o pojebanej porze, to na koniec wszystko przełożyli na za tydzień. No niech ich kurwa zaswędzi koniec nosa ?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, BartuS napisał:

 

albo udowodnisz ze chce nabic kroki, albo mozemy o tym porozmowiac na zlocie :icek:

 

Misiek chodzi w wadze lekko półśmiesznej, więc wystarczy, że na nim siądziesz i wygrałeś :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...