Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Scorpio napisał:

Jak bezdotykowa nie ma szczotki, to nie warto na nią jechać. Jak człowiek się postara, to za 5zl można pięknie umyć auto. Warto tylko pamietac, zeby nie myc jak na zewnatrz jest duze slonce - nawet zdemineralizowana woda nie pomoze, bo zdazy wyschnac, pozostawiajac zacieki.

@jmkkupiłeś Skode?

 

Niee, wypożyczyłem na 2 dni.

 

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj niespodziewanie miałem lot dreamlinerem. Wraca lem z Wiednia do Warszawy, samolot miał 2 godziny spóźnienia. Okazało się, że Lot szukał zastępczego samolotu i znalazł dreamlinera. Wygodnie choć bez rewelacji. A lot taki, że ledwo osiągnęłiśmy wysokość przelotową to kapitan poinformował, że za 5 minut rozpoczynamy procedurę podchodzenia do lądowania. Ale w systemie rozrywki pokładowej mają dość nowe filmy (Glass, Kapitan Marvel).

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, beeres napisał:

Jak można hejtować taką pogodę?

 

Nawet jeśli po dzisiejszej plaży jutro się obudzę cały czerwony to i tak jest to kilka razy lepsze niż zima.

 

A @Lucifer Morningstar to powinien się chyba przeprowadzić do Sopotu na okres czerwiec-sierpień.

Też tego nie mogę zrozumieć no ale to chyba wynika z tego, że Polak musi narzekać. Teraz ma nadejść ochlodzenie więc będą wszyscy narzekać, że lato i jest zimno( sam będę najgłośniej krzyczal;)) 

 

Az takie widoki? No ale może lepiej nie, jeszcze zeza dostanę ;)

Odnośnik do komentarza

Całą niedzielę grałem w Graveyard Keeper. Jakie to jest wciągające cholerstwo. Przypomniało mi się jak do omdlenia grałem w Stardew Valley, bo się nie mogłem oderwać. Jeszcze tylko zbuduję pasiekę, jeszcze tylko naniosę kamulców, dobra, złapię rybę i koniec. I tak w kółko, aż w końcu mi się Switch rozładował po raz drugi tego dnia, a że powerbank już wcześniej rozładowałem, to poszedłem spać. No i dobrze, bo było koło 2:15.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No dobra. Wstałem, ice drip z ok. 50 g Cardenasa tym razem (nie chciało mi się dokładnie ważyć, ale mniej więcej widzę po młynku), dużo lodu, pół litra wody (wraz z lodem licząc), oferty wysłane, post o melanżu w Gdańsku wstawiony, można się powoli szykować na siłownię. Tylko jeszcze meczyk w FM pyknę.

 

Im dłużej jestem przedsiębiorcą, tym bardziej mam dobre doświadczenia z urzędnikami. Zdarzają się oczywiście jakieś matoły, ale wszędzie się zdarzają. Tymczasem zadzwoniła do mnie pani z mojego US z informacją, że chciałaby mi już zrobić zwrot podatku, a nie może, bo jej w kwietniu napisałem, że doślę jakieś korekty, a nie dosłałem nadal i ona bardzo by mi już chciała zwrócić pieniądze :D

 

A propos Gdańska - 12-14 lipca - zapraszam serdecznie. Będzie naprawdę gruba impreza. Żywi nie wyjdziemy. 30 kranów, 6 browarów, wódka, whisky, DJ, śpiewy do rana, zawody sportowe, w sobotę jeszcze wymyk na drugą imprezę, bo kumpel z innego browaru ma urodziny, a w nocy pewnie pójdziemy się kąpać nago najebani.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

A u mnie dziś równo trzy miesiące bez mięsa :jupi: 

 

Samopoczucie ogólnie spoko, ciężko mi obiektywnie stwierdzić, czy jest lepiej, ale na pewno nie czuję się gorzej. Nadal sporo śpię, ale to może być kombinacja jazda na rowerze w upały plus wieczorne objadanie się, bo wraz ze spadkiem temperatury rośnie apetyt :keke:  Na zdecydowany plus - nie ma problemów z regularnym i stałym wypróżnianiem :cool: No i waga stale leci w dół, dziś rano 93 kg. Szybkie zerknięcie w notatki - i jest to jakieś -5 kg od stycznia i jakieś -4 od pierwszego kwietnia, kiedy przestałem jeść mięso.

Odnośnik do komentarza

Czy nie jesz mięsa głównie właśnie ze względów dietetycznych? Nie brakuje Ci go? Ja w zeszłym roku wytrzymałem 21 dni. Najbardziej brakowało mi wyboru w restauracjach, a że chodzę do nich średnio 3 razy w tygodniu, to mnie to zbyt wkurwiało.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tio napisał:

A ja wczoraj niespodziewanie miałem lot dreamlinerem. Wraca lem z Wiednia do Warszawy, samolot miał 2 godziny spóźnienia. Okazało się, że Lot szukał zastępczego samolotu i znalazł dreamlinera. Wygodnie choć bez rewelacji. A lot taki, że ledwo osiągnęłiśmy wysokość przelotową to kapitan poinformował, że za 5 minut rozpoczynamy procedurę podchodzenia do lądowania. Ale w systemie rozrywki pokładowej mają dość nowe filmy (Glass, Kapitan Marvel).

 

ja wczoraj mialem lot autobusem z Warszawy do Rzeszowa, bo moj lot zostal odwolany :keke: 

  • Lubię! 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Smuteczek :( Mi nigdy nie odwołali lotu póki co na szczęście.

 

A propos lotów, bo jeszcze się nie chwaliłem, lecę w sierpniu z przyjacielem na tydzień do Kazachstanu. Międzylądowanie w Boryspolu. Lecimy Ukrainian International. Plan jest taki, że lądujemy w Ałmatach i jedziemy zwiedzać kaniony, jeziora i inne ciekawe rzeczy:

 

https://pl.pinterest.com/pin/340444053055769137/

  • Lubię! 5
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Vami napisał:

Smuteczek :( Mi nigdy nie odwołali lotu póki co na szczęście.

 

A propos lotów, bo jeszcze się nie chwaliłem, lecę w sierpniu z przyjacielem na tydzień do Kazachstanu. Międzylądowanie w Boryspolu. Lecimy Ukrainian International. Plan jest taki, że lądujemy w Ałmatach i jedziemy zwiedzać kaniony, jeziora i inne ciekawe rzeczy:

 

https://pl.pinterest.com/pin/340444053055769137/

tu masz przewodnik: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4867090/hajer-na-kole-czyli-rowerem-po-kirgistanie-i-kazachstanie ;)

 

bylem na prelekcji goscia i zajebiscie opowiadal!

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Vami napisał:

A propos Gdańska - 12-14 lipca - zapraszam serdecznie. Będzie naprawdę gruba impreza. Żywi nie wyjdziemy. 30 kranów, 6 browarów, wódka, whisky, DJ, śpiewy do rana, zawody sportowe, w sobotę jeszcze wymyk na drugą imprezę, bo kumpel z innego browaru ma urodziny, a w nocy pewnie pójdziemy się kąpać nago najebani.

spanie w rurze jest przewidziane? :D

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...