Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wwosik napisał:

Ludziom gadającym w pociagu przez telefon "halo halo, nie ma zasięgu! No mówię ci że nie słyszę" albo "tak, bierz to, ja te 20 tys mogę włożyć to się okaże" 100 ch w D.

Jak można podróżować jakąkolwiek komunikacją bez słuchawek? :-k 

Odnośnik do komentarza

Nieoficjalnemu forumowemu fan clubowi mojej ekipy w Serie C przekazuję smutne wieści - awans przegrany o punkt :( W ostatniej kolejce wygrana, ale na boisku lidera (z którym rywalizowaliśmy "korespondencyjnie") podobno działy się jakieś cuda. Tak czy siak, smutek :( @me_who

@Pulek @Perez @Brudinho @kolek23 @Fenomen

  • Lubię! 1
  • Smutny 8
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kamtek napisał:

Nieoficjalnemu forumowemu fan clubowi mojej ekipy w Serie C przekazuję smutne wieści - awans przegrany o punkt :( W ostatniej kolejce wygrana, ale na boisku lidera (z którym rywalizowaliśmy "korespondencyjnie") podobno działy się jakieś cuda. Tak czy siak, smutek :( @me_who

@Pulek @Perez @Brudinho @kolek23 @Fenomen

buuu

 

ale w którym miejscu tak naprawdę została przegrana walka? był jakiś taki jeden mecz?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Pulek napisał:

buuu

 

ale w którym miejscu tak naprawdę została przegrana walka? był jakiś taki jeden mecz?

Sezon 18/19 vs. ekipy z top5 ligi - 8 meczów, bilans 7-0-1

Sezon 18/19 vs. ekipy z miejsc 6-7 - 4 mecze, bilans 1-0-3

 

Chyba najkrótsze wyjaśnienie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Kurczę, czuję, że to trochę nasza wina! Trzeba było częściej przyjeżdżać, chociaż na mecze u siebie! 

 

No a tak poważnie szkoda, ale jednocześnie życzę, aby skład się nie posypał i za rok o tej porze będzie awans!

PS 1:5 z Zielonymi Szczodre! I widzę, że ewidentnie Malinka Malin Wam nie leży. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, zovalik napisał:
W dniu 22.06.2019 o 16:05, klinsmann napisał:
no to juz jest mozliwe w wielu miejscach, gdzie jest terminal do płatności kartą

To działo się tak szybko że nie zdążyłem wyciągnąć kalkulatora. Obiecuję poprawę.

Sztrasburger przeloguj się :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

czolem!

 

mimo kontuzji i bana na wspinanie bardzo udany weekend bozocielny za mna :) Frankenjura jak zawsze przywitala nas swietna pogoda i dobrymi wurstami :D cztery dni grillowania i innych uzywek sprawily ze solidnie odpoczalem psychicznie przed nadchodzacym maratonem pracy w lipcu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...