Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej nic nie poczujesz, jak zadziała to śpisz, a potem budzisz się na łóżku ;) trzyma na tyle, że nie czujesz jeszcze w ogóle bólu po przebudzeniu. Ja miałem coś wycinane z pachwiny i po przebudzeniu się czułem git, więc chodziłem, a kazali leżeć no i mi pękły szwy, bo nie czułem bólu :keke: ale potem bolało mocniej ;)

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

 

Ale ja z nikim nie czułem chemii jeszcze. To jest ten problem że, bardzo długo się przyzwyczajam do innego człowieka. Jak już się przyzwyczaję, to jestem w tak głębokim friendzonie, że pomagam wybierać kreacje na noc poślubną. A szybki związek z kimś nowo poznanym prowadzi do tego, że się rozpada w przeciągu miesiąca czy dwóch, bo nie jestem przyzwyczajony do tej osoby, przeraża mnie to i na ogół spierdalam.

Może wystarczyłoby poruchać i samo by przeszło?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, z0nk napisał:

A tak odchodząc od tego, że Brudi to blokujący laski armando, to kto mi wyjasni dlaczego mój tinder znajduje teraz matche tylko w Monachium? Aż tak krzywy ryj mam? :keke: 

 

Miałem kiedyś tak. Leżąc w szpitalu w Kaliszu znajdowało mi matche z Krakowa :keke: Samo przeszło. 

13 minut temu, lad napisał:

Może wystarczyłoby poruchać i samo by przeszło?

 

No nie

@z0nk Twój ryj jest całkiem ok ?<3 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brudinho napisał:

 

 

No nie

@z0nk Twój ryj jest całkiem ok ?<3 

Tak się martwił, że tylko w Monachium a znalazł na forum;) 

 

Ej no panowie, wyobrażałem sobie tego mitycznego tindera jako miejsce przy którym chowa się raj obiecany arabskiemu bombowcowi, a teraz, jak mam założyć, to mówicie że lasek nie ma:/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Tak się martwił, że tylko w Monachium a znalazł na forum;) 

 

Ej no panowie, wyobrażałem sobie tego mitycznego tindera jako miejsce przy którym chowa się raj obiecany arabskiemu bombowcowi, a teraz, jak mam założyć, to mówicie że lasek nie ma:/

 

Jest mnóstwo :P 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Tak się martwił, że tylko w Monachium a znalazł na forum;) 

 

Ej no panowie, wyobrażałem sobie tego mitycznego tindera jako miejsce przy którym chowa się raj obiecany arabskiemu bombowcowi, a teraz, jak mam założyć, to mówicie że lasek nie ma:/

 

4 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Jest mnóstwo :P 

Zwłaszcza w Monachium :roll: nie no myślę, że te parę co widziałem to jakieś przyjezdne :keke: może nie powinienem go mieć z fejkowym fejsem połączonego?

Odnośnik do komentarza

Mogłeś jej nie blokować, tylko się z nią ożenić :P 

 

Wpis na mirko dotyczący niezdejmowania plecaka tak bardzo tak. Ja nie rozumiem, jak można stać w plecaku na plecach w komunikacji publicznej: ani to wygodne dla właściciela plecaka, bo go wszyscy trącają, ani dla innych, bo ich trąca. Do tego nie wiem skąd to się wzięło, bo kiedyś to było normalne, że wsiadasz w pociąg/autobus = zdejmujesz plecak. I ni stąd ni zowąd wyewoluowało w takie coś.

 

Moja prywatna walka z plecakowcami to umyślne ich trącanie jak przechodzę, a że jestem zazwyczaj większy, to czasem nimi telepnie ;) 

  • Lubię! 5
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

Wpis na mirko dotyczący niezdejmowania plecaka tak bardzo tak. Ja nie rozumiem, jak można stać w plecaku na plecach w komunikacji publicznej: ani to wygodne dla właściciela plecaka, bo go wszyscy trącają, ani dla innych, bo ich trąca. Do tego nie wiem skąd to się wzięło, bo kiedyś to było normalne, że wsiadasz w pociąg/autobus = zdejmujesz plecak. I ni stąd ni zowąd wyewoluowało w takie coś.

Dodaj, że po prostu zdejmując plecak zajmujesz zwykle mniej miejsca, niż jak targasz to na plecach. Uwielbiam gdy ktoś włazi do zapchanego pociągu/tramwaju/autobusu/kurna rydwanu i twardo ten plecak ma założony i się nim rozbija zajmując pół miejsca więcej :roll: 

 

7 minut temu, Brudinho napisał:

Świetnie kurła, pogłębiajcie mi depresje! 

e tam, idź pobiegać, wyjdź do ludzi :kekeke:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...