Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @Vami. Śledzę tylko ten fanpejdż Ośrodka i do tej pory wszystko było prawdą z tego co widziałem, więc bez zastrzeżeń. A historię o sądzie znam tylko z jego relacji, więc dobrze usłyszeć coś z drugiej strony.

Teraz, schizzm napisał:

Przeszedłem Uncharted 2: Among Thieves

 

powiem krótko, wow, dla takich gier powstały konsole. 10h czystego funu i jazdy bez trzymanki. Chyba mógłbym tylko ponarzekać na finałow boss fight, a reszta? No poezja. :) 

Oooo, jaka dobra rekomendacja. Od kilku tygodni mam już kolekcję Uncharted w koszyku, chyba czas kupić.

Odnośnik do komentarza

Dwójka najleprza. Kocham Uncharted.

 

Odnosnie piwnicy to na szczęście nie zdążyłem nic zrobić. Nie pasowało mi to wszystko i sprawdziłem rzut na akcie własności i tam wyraźnie pokazane jest, że moja komórka jest w bloku na przeciwko. Bareja.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Odnosnie piwnicy to na szczęście nie zdążyłem nic zrobić. Nie pasowało mi to wszystko i sprawdziłem rzut na akcie własności i tam wyraźnie pokazane jest, że moja komórka jest w bloku na przeciwko. Bareja.

Wait, what? Dobrze, że kurwa do innego miasta nie musisz jeździć :lol: 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wwosik napisał:

Praktycznie można zaparkować na cudzym terenie, a właściciel nic nie może, zwłaszcza nie może uszkodzić pojazdu, ani uniemożliwić odjechania, ani wezwać policji. Witamy w kraju, gdzie ustawodawca kocha kierowców.

Co? :keke:

Nie. Ten tekst od "eksperta" też nie opowiada prawdy, ale czego się spodziewać, skoro ów "ekspert" nie jest nawet podpisany :keke:

Teksty "Gacek znów nie wie, ale się wypowie" za 3... 2... 1... ;)

 

48 minut temu, Vami napisał:

Gość został wielokrotnie przyłapany na manipulowaniu treścią, którą wrzuca na swoje chore fanpejdże, publikuje masę fejk niusów, tworzy historie, tylko po to, aby ludzie wpłacali na jego organizację. Jest to zwykłe wyłudzenie. Ma to miejsce szczególnie na "Ludzie przeciwko myśliwym", gdzie bywało, iż wstawiał zdjęcia z googla i pisał jakieś głupoty, a lemingi to kupowały. Poza tym został skazany prawomocnym wyrokiem za przekręty finansowe, po czym udawał niezrównoważonego psychicznie, aby nie iść siedzieć.

To jest wszystko prawda, ale to nie pozbawia Gawła prawa do obrony przed bezzasadnymi działaniami prokuratury jak bezzasadne wystawienie ENA czy wielokrotne przekraczanie rzeczowej potrzeby przy aresztowaniu, przeszukaniach, przesłuchaniach itp. Z nim jest trochę tak jak z gościem jarającym blanta, na którego rzuca się gliniarz, skuwa kajdankami i wrzuca na dołek - niby interwencja jest zasadna, ale naruszono grubo zasadę proporcjonalności. Byłbym zatem daleki od operowania biało-czarnymi określeniami. Nie podważam prawomocnego wyroku sądu w sprawie jego oszustw, ale to ma się nijak do innych działań prokuratury podejmowanych w innych postępowaniach. Katalizatorem jest to, że Gaweł nie lubi faszolków, a białostocka prokuratura lubi faszolki, to nierozwiązywalny konflikt w państwie PiS. :( 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Szczególnie o tym parkingu, bo dużo się u mnie na osiedlu o tym pisało i konkluzja była taka jak napisałem - że nic się nie da zrobić. 

Strefa płatnego parkowania i karty postojowe tylko dla stałych mieszkańców? ;)

A jeśli ktoś parkuje bez zgody na cudzej posesji - no to zastawić swoim, skoro jest tak absolutna wolność parkowania. ;) Jeśli zajmuje cudzą nieruchomość - powinien płacić, o ile jest to dobrze oznakowane (a w przypadku osiedli/sklepów to nieduży wydatek i potencjalny profit). No i w przypadku parkowania w sposób zagrażający ludności Policja może interweniować, ale to skrajny przypadek.

 

A co do Gawła - mam trochę informacji z pierwszej ręki, bo jego sprawę prowadzi kancelaria katowicka. Generalnie jak ideę jego ośrodka propsuję, tak postępowanie samego Gawła i wypaczanie przez niego idei tego ośrodka to rak, więc nie jestem sympatykiem Gawła (i mało znam takowych), tym niemniej oceniając jego działanie muszę rozdzielić jego krytykę postępowania sądu i prokuratury w temacie prawomocnego skazania (rak) a krytykę postępowania prokuratury i Policji w masie innych postępowań - często totalnie dętych, nakręcanych tylko przez prawackie szury typu Międlara czy Roli - co jest RiGCZem, bo naprawdę w nich człowieka ciorają tylko dlatego, że piętnuje faszolków, co się bardzo podlaskim władzom nie podoba.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Jakby co to okazało, się że w administracji pomylili klucze i teraz mam dostęp do czyjejś piwnicy. W sumie nie wiem co gorsze xd.

Czyli nie wiedziałeś co masz w akcie notarialnym a niewinnemu gościowi chciałeś zrobić wjazd na kwadrat?

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Gacek napisał:

 

A jeśli ktoś parkuje bez zgody na cudzej posesji - no to zastawić swoim, skoro jest tak absolutna wolność parkowania. ;) Jeśli zajmuje cudzą nieruchomość - powinien płacić, o ile jest to dobrze oznakowane (a w przypadku osiedli/sklepów to nieduży wydatek i potencjalny profit). No i w przypadku parkowania w sposób zagrażający ludności Policja może interweniować, ale to skrajny przypadek.

 

 

A w jaki sposób parkowanie na cudzym miejscu parkingowym zagraża ludności? 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...