Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, brakowało mi napastnika. I przez całe lato próbowałem ściągnąć ziomka z KSC. I coś tam nie pykało. Okazało się, że mając 17 lat podpadał pod negocjacje mojego DyrSpora, a tan mu oferował naklejki z Mintalem i karnet na metro :roll: Przejąłem negocjacje, ale zanim się ziomek ostudził po turbo-ofertach DyrSpora, to się zamknęło okno i przyjdzie zimą.

  • Lubię! 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że bardzo mnie denerwuję, że nie ogarniam transmisji z żeńskiego mundialu. I tu nie chodzi o żadną afirmację żeńskiej kopanej czy coś. Ale jednym z moich ulubionych momentów piłkarskich jest gol Abby Wambach na 2-2 z Brazylią w dogrywce. I powiem Wam, że się boję, że coś takiego mnie ominie. A wiadomo, najlepsze emocje w piłce na MŚ :) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Brudinho napisał:

@ajerkoniak vol1 zaliczone. Zabral nas do knajpy i nakarmił więc polecam. Aczkolwiek dobrze że nie byłem jedynym uczestnikiem spotkania, bo łeb mnie tak napierdala....że możliwości konwersacyjne mam na minusie

 

E tam, nie ma źle. To ja raczej gadam jak najęty ;) miło było na żywca zobaczyć, towarzyszyka także ujmująca, zapraszam ponownie!

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ajerkoniak napisał:

towarzyszyka także ujmująca

Przepraszam, jestem chamem, ale z tych wszystkich cyrkumstancyj i hazardów, w jakich był @Brudinho z białogłową, to ostatnim wyrazem jakim bym ja określił jest "ujmująca".

Oczywiście mam nadzieję, że to wszystko wina Brudiego i wyjaśni, że jednak dziewczyna spoko :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
[mention=158]Brudinho[/mention] zamieniłeś jedzenie na białogłową ?
 
hurrrrra, w końcu lodówki będą mogły zostać napełnione jedzeniem na zlocie bez konieczności kłódkowania i podłączania pod prąd  

Obawiam się, że Brudi wszedł na wyższy etap i połączył miłość do jedzenia z miłością do kobiet. Strach się bać, chowajcie córki i lodówki.
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, me_who napisał:

Przepraszam, jestem chamem, ale z tych wszystkich cyrkumstancyj i hazardów, w jakich był @Brudinho z białogłową, to ostatnim wyrazem jakim bym ja określił jest "ujmująca".

Oczywiście mam nadzieję, że to wszystko wina Brudiego i wyjaśni, że jednak dziewczyna spoko :) 

 

Ale że co? Że gdzie? Że jak? To była ta dziewczyna, która poznałem na tinderku a która wpisuje się idealnie w moje potrzeby. Da się z nią pogadać o wszystkim, chce ze mną spędzać czas i lubi podróżować a dodatkowo pomogła mi zapomnieć o innej xd Więc nie jest to ta problematyczna. Aczkolwiek zostało nam tylko kilka godzin. Dzisiaj w planach pustynia Bledowska i powrót do Kroto. Jeszcze ją nakarmie u mamy i zablokuje bo nie szukam kolejnego friendzona :P A znając mój głupi mózg mimo, że dziewczyna mi się kompletnie nie podoba ten bedzie gotów mi wmówić że jest inaczej xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wojt3k napisał:


Obawiam się, że Brudi wszedł na wyższy etap i połączył miłość do jedzenia z miłością do kobiet. Strach się bać, chowajcie córki i lodówki.

quoooooootez

 

3 minuty temu, Brudinho napisał:

zablokuje bo nie szukam kolejnego friendzona

kogo Ty próbujesz oszukać :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...