Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, schizzm napisał:

Porządki dzisiaj na mieście. Obława ponad 1000 policjantów w dzielnicy Raval w celu skasowania melin narkotykowych. Dzień jak co dzień. :_jook:

 

Dope on the table! :keke: Ale myslalem ze w Hiszpanii dla wlasnego uzytku raczej nie ma problemu ze spozywaniem?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Ja tak z braku laka wziąłem Everton i jest to jeden z moich najlepszych sejwów ewer.

 

Dzisiaj zacząłem sezon 25/26, który nosi tytuł "Imperium Kontratakuje", bo w poprzednim zero tituli.

A ja sobie Aston Villą pykam i jest fajnie bo walka o LM trwa :)

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

A nie będziecie denerwować uczestników? Europejczycy, biali, wykształceni, hetero, dwójka dzieci. Jesteście trochę nierówni ;) 

Jak to u mnie w firmie reprezentanci LGBTQ+ mowia, "all allies are welcome" ;) ale bede mial w plecaku odziez patriotyczna, na powrot do domu, jakbym rodakow spotkal :ninja:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Misiek napisał:

no to w takim razie po co ten skrót teraz?

No napisałem - queer - czyli wszystkie grupy nieheteroseksualne, które nie łapią się pod LGBT, czyli np. ludzie aseksualni i interseksualni (czyli potocznie obojniacy, tzn. osoby urodzone z niestandardowym/mieszanym zestawem genitaliów). Q może też znaczyć questioning, czyli ludzie poszukujący/zastanawiający się nad swoją orientacją.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

uuu, The Dumplings we współpracy z Durexem wypuścili klip do piosenki, w której uprawiane są seksy, a także całują się dwie dziewczyny oraz para facetów :D @ajerkoniak Ty pewnie już wiesz, jest jakiś ból dupy w internetkach? :D 

 

 

 

 

O jak szanuje. Ale jeszcze nie zdążyłem nic zauważyć, choć sam klip mignął :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...