Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dudek napisał:

Co się odjebało w walce Głowackiego O_o

 

 

 

 

Mnie tylko ciekawi, czy sędzia dostał kasę od samego Briedisa, czy od któregoś z jego sponsorów. Absolutnie nie wierzę, żeby tutaj łapówka w grę nie wchodziła. Takie błędy są po prostu nierealne. 

Odnośnik do komentarza

Poo 20-30 minutach użytkowania laptopa co chwilę pojawia się taki komunikat i zostaje tylko restart. na kompach  zupełnie się nie znam więc może ktoś poratuje?  dzieje się tak od dziś , chłodzenie jest spoko. dzieje się tak też gdy po prostu zostawiłem laptopa włączonego i nic na nim nie robiłem.  czasem się  zawiesza po 10 czasem po 40 minutach i czasem też bez tego komunikatu. i gdy odczekam to okno znika ale Windows i tak na nic nie reaguje. no cytując 

klasyka jestem bez kitu zielony o co tu chodzi. Help? :(62648685_443012933144334_671661630298469

 

po poczekaniu z 15 minut taki komunikat 64221293_2342683289157566_91447190223176

 

Teraz po resecie działa, spoko, ale pewnie za 10-15 minut się zatnie.  (sorry za formatowanie to pierwsze pisałem jeszcze z telefonu ... ) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...