Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.06.2019 o 16:00, Reaper napisał:

Ej, kolejny raz - skąd taki wniosek?

 

Zaczynam rozumieć dlaczego głosowałeś na Konfederację, jeśli Ty czytasz jedno, a rozumiesz to i tak na swój wybrany sposób :roll:

Dokładnie @jmk, odczep się od weekendowych alkoholików :keke: 

 

U mnie od miesiąca 10-15 stopni w ciągu dnia :(  Nie przeszkadzałaby mi chociaż taka tygodniowa fala upałów, ale nie ma co na to liczyć

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pulek napisał:

matkoicórko, ale się jaram #Vicenza

 

zakochałem się w takim zawodniku (który grał przeciwko mnie) tak mocno, że... planuję tylko dla niego zmienić taktykę i w sumie wywrócić cały klub do góry nogami. masakra.

Chyba to samo czuł Sir Alex Ferguson podczas sparingu ze Sportingiem w 2003 roku...

  • Lubię! 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zakończyłem wczoraj Czarnobyl. Robi wrażenie od początku do końca. I wiem już, o czym mógłby być ewentualny drugi sezon.

 

Przeglądając informacje o Czarnobylu znalazłem informację, że większa katastrofa była dwa lata wcześniej w indyjskim Bhopalu https://wiadomosci.wp.pl/30-lat-po-katastrofie-w-bhopalu-ludzie-wciaz-cierpia-6027696138790017a Co ciekawe, nadal tam jest teren skażony, a mimo to ludzie żyją w 2-milionowym mieście. 
Chętnie bym zobaczył serial zrobiony w klimacie Czarnobyla. Myślę, że mechanizm kłamstw, krętactw był podobny, choć amerykański koncern okazał się znacznie większą kurwą niż ruscy komuniści. No i tez ciekawe mogłoby być pokazanie stosunku koncernów do krajów trzeciego świata.

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mauro napisał:

A we Włoszech dalej są te współwłasności zawodników? Szukam jakiejś nowej ligi do grania, ale we Włoszech to mnie zawsze odrzucało.

nie, a przynajmniej nie widzę tego w ogóle :-k raczej na pewno nie ma, bo się z tym nie spotkałem

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...