Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, znów pospałem się przy usypianiu syna. Ale byłem pewien, że to się wydarzy, bo byłem strasznie zmęczony wczoraj wieczorem, chyba po prostu organizm upominał się o odrobienie snu, bo ostatnio przed 1 nie było szans, żebym spał :-k No i jest teraz 5.46 i już nie dałem rady dalej leżeć, bo mnie plecy napieprzają ;) To chyba idealny moment, żeby nadrobić Czarnobyl, bo dzieciaki zazwyczaj budzą się ok. 7 :D 

5 godzin temu, Pushek_ napisał:

o kurde! zdałem zerówkę na 5 :D Nie pamiętam kiedy ostatnio tak miałem (ja taki zazwyczaj 3,5, 4 bywałem :P. Mimo, że po drodze i tak znowu zajebałem parę spraw  po drodze i jak zwykle trzeba odkręcać pewne sprawy, to idzie zdecydowanie ku lepszemu w tym  powrocie na studia  ;) 

 

Szkoda właśnie, że przez swój "charakter" odkładam masę spraw "na jutro" bo tak to już dawno bym był spokojny,  a tak przejmuje się gównianymi sprawami typu "czy mi prof. odpisze na maila i czy zdążę to zrobić itp. 

 

Ale póki co jest okej. 

Co Ty wiesz o byciu przeciętnym studentem :kekeke:

GsJysl4qcNbikbh9gYQHSSrJmipSQ5

  • Haha 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

Eh, znów pospałem się przy usypianiu syna. Ale byłem pewien, że to się wydarzy, bo byłem strasznie zmęczony wczoraj wieczorem, chyba po prostu organizm upominał się o odrobienie snu, bo ostatnio przed 1 nie było szans, żebym spał :-k No i jest teraz 5.46 i już nie dałem rady dalej leżeć, bo mnie plecy napieprzają ;) To chyba idealny moment, żeby nadrobić Czarnobyl, bo dzieciaki zazwyczaj budzą się ok. 7 :D 

Co Ty wiesz o byciu przeciętnym studentem :kekeke:

GsJysl4qcNbikbh9gYQHSSrJmipSQ5

Ale że piłka nożna zwolnienie lekarskie zawiodłeś mnie p.Macieju :(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, jmk napisał:

 

"Zamknij morde wąski" ;) 

 

https://oko.press/rzad-zmniejszy-swietokrzyski-park-narodowy-na-korzysc-kosciola-skorzystaja-zakonnicy-straci-przyroda

 

Zakon chce, zakon dostanie :keke: @krzysfiol weź dla forumka zgłoś roszczenie do ziemii na której stoi jakiś ośrodek wypoczynkowy :P Wymyślimy jakiś zakon Menelitów, jednostki reprezentatywne na bank znajdziemy :keke: Będzie co roku gdzie jeździć :P 

 

 

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...