Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Reaper napisał:

Staram się zrozumieć, ale nie umiem - w domu ludzie umierają, a podróże kształcą, że tak sparafrazuję dwa powiedzonka w jednym ;) 

 

Gdyby Hitler nie ruszyłby w podróż do Monachium, mógłby stać się specjalistą od architektury wiedeńskiej. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gabe napisał:

 

No właśnie przez to, że MMz jest miastem kolejowym, to wszyscy, którzy nie myślą "na stare pieniądze", znają różnicę między KM a PKP ;) Co najwyżej używamy słowa "pociąg".

Haha, ja też z miasta kolejowego ale aż takiego podziału się nie uczyłem, tylko pociag( km) lub pośpiech gdzie obydwa wliczają się pod wspólne okreslenie PKP ;). No ale mnie uczyli ci przelivzajcy na stare pieniądze ;)

 

Podziwiam was za czytanie ebookow. Pomijam fakt, że zaraz bym miał oczy jak spawacz ale ja poprostu lubię czuć papier pod dłonią. Tak samo z gazetami. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Mauro napisał:

Najpierw musiałbyś wyjść zapłakany z szatni

 

@Inteligient vel @Ingenting Czy jako miłośnik past czytałeś już książkę "Emigracja" Malcolma XD? Ja wczoraj zacząłem i nie spodziewałem się, ze to będzie aż tak dobre. Zajebista pasta na 200 stron :D

Cooooo? Nie! Ale w nowej robocie wprowadziłem zwyczaj "piątkowej pasty" i co tydzień wysyłam ziomkom nowy makaron, także jak macie coś fajnego to chętnie przygarnę. :D

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, ajerkoniak napisał:

Fuj. Ani dobre ani zdrowe. Skończyłeś cały? Aglio e olio to chwila roboty, ja bym ogarnął znowu :-k

Nie no, może z tym przypaleniem to przesadziłem bo jeszcze nie był gorzki tylko trochę za bardzo brązowy.

 

PS Oliwy szkoda :D 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...