Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Vami napisał:

Eh oglądam sobie właśnie serial ripowany z amerykańskiej TV i jest reklama Dodge'a Rama 1500 Quad Cab. 250 dolarów miesięcznie. Kurwa. Jak tanio.

W Polsce najtańszą wersję Forda Rangera kupisz za ok. 100 tys. (nowy oczywiście). Przy 5 letnim leasingu z 50% wykupem (lub bez wykupowania) rata powinna wynieść mniej więcej tyle samo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio miałem okazję pojeździć przez 2 dni Aurisem w hybrydzie i jestem na tyle pod wrażeniem, że rozważam zakup tego typu samochodu w najbliżśzych miesiącach. Błoga cisza w kabinie - na autostradzie już trochę słychać, ale w mieście praktycznie tylko szum opon o asfalt, naprawdę dobrze działająca automatyczna skrzynia biegów (do tej pory nie byłem ich zwolennikiem, ale chyba się przekonałem) no i zaskoczenie paliwowe, jak okazało się, że po przejechaniu nią około 700 kilometrów dotankowanie było za 100 zł z groszami. W dodatku bardzo dobrze trzyma się drogi, szybkość, czy zbieranie się do startu też świetne. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gabe napisał:

U mnie we firmie dziś akcja "Dwie godziny dla rodziny" - co oznacza, że dziś 13:30 wychodzę z pracy :cool: 

 

Dobrze że słońce nie świeci, to nie oślepnę od przebywania bez ochrony o tak niebezpiecznej porze ;) 

U mnie to samo, ale jakoś nie palę się do skorzystania. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...