Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A @Feanor tak jeszcze raz spojrzałem na to zdjęcie - błagam Cię, wyrównaj tę szafkę do telewizora, bo mi się po nocach będzie śniła ta asymetria :( 

 

23 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

Cholera, jak zwykle wypatrzę taką 20/10 a potem kombinuję jak ją wyrwać :/

Ostatnio 3/5 Twoich postów to o jakichś kobitach, widać, że wiosna w pełni :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

A @Feanor tak jeszcze raz spojrzałem na to zdjęcie - błagam Cię, wyrównaj tę szafkę do telewizora, bo mi się po nocach będzie śniła ta asymetria :( 

 

Ostatnio 3/5 Twoich postów to o jakichś kobitach, widać, że wiosna w pełni :D 

 

LOL :D

 

ta szafka jest ustawiona symetrycznie, perspektywa Cię zwiodła ;)

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Hajd napisał:

@Reaper, @Kamtek, @Perez, zrobiliscie mi dzien! Niektore z opisywanych przez was sytuacji zdazylem juz przerobic (np „sapera” przy odkladaniu), ale wiekszosc jeszcze przede mna. Co do balaganu, to u mnie jest teraz cisza przed burza - mala ma zabawki na swojej macie i w lozeczku, bo dopiero zaczyna sie przekrecac z plecow na brzuch (ma niecale 5 miesiecy). Ale juz teraz wiem, czego sie spodziewac, jak zacznie samodzielnie sie przemieszczac.

Co Kamtek pisał o dzieciach?

A co do zdjęcia @Feanora, to ja dopiero za drugim razem ogarnąłem, że to było robione zza szyby i miałem mindfuck dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na niebo na suficie :crazy: 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Misiek napisał:

Ale tam nic nie kupujesz, nic Cię to nie kosztuje. Raczej no brainer, szczególnie jeśli wybierasz się za granicę. Ale nawet też nie - ja obecnie używam jej do wszystkich płatności internetowych.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Ale tam nic nie kupujesz, nic Cię to nie kosztuje. Raczej no brainer, szczególnie jeśli wybierasz się za granicę. Ale nawet też nie - ja obecnie używam jej do wszystkich płatności internetowych.

Fakt, źle się wyraziłem :) 

No właśnie myślę pod kątem płatności internetowych, bo chociaż mam paypala to jak nie mam podpiętej karty to pomimo posiadania odpowiedniej ilości środków z niektórych sklepów nie mogę dokonać zakupów :/ 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Perez napisał:

A w ogóle to chyba sieknę sobie wyprzedaż garażową - mam tyle rzeczy (zabawki, książki, ubranka), że na samą myśl wystawiania tego na Allegro to mi się odechciewa, a że akurat osiedle całkiem spore, to może by takie coś wypaliło...

olx... nie macie jakieś grupy na fejsie ?

12 minut temu, Misiek napisał:

bierz, bierz

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Perez napisał:

A w ogóle to chyba sieknę sobie wyprzedaż garażową - mam tyle rzeczy (zabawki, książki, ubranka), że na samą myśl wystawiania tego na Allegro to mi się odechciewa, a że akurat osiedle całkiem spore, to może by takie coś wypaliło...

My zaczynamy powolną selekcję niektórych rzeczy przed przeprowadzką. Ostatnio wygrzebaliśmy z córką moje figurki ze Star Wars. Szczególnie te stare PRL gumowe. Jak spojrzałem po ile chodzą na ebayu, to szok wielki. Niektóre, z tego co czytałem, są bardzo rzadkie- a ja je mam i to nawet w kilku egzemplarzach.

Parę komiksów wartościowych też mam i tego będę się pozbywał.

Łachy do PCK się odda, część książek do biblioteki we wsi obok.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@klinsmann to nie chodzi, że na Allegro płacisz, a olx nie - tylko sam fakt robienia jakiejś foty, babrania się w formularzu etc. A tak wystawić gdzieś na osiedlu, walnąć, nie wiem, 5 kartonów z cenami "wszystko po 5/10/15 zł" i już.

 

@Makk nie no u nas jest tego zatrzęsienie - od nierozpakowanych prezentów ze ślubu (po 8 latach!; jakieś garnki czy inny samowar) przez tonę zabawek po książki. Normalnie aż bym komuś jakiś procent odpalił, żeby mi to ogarnął :D. 

Odnośnik do komentarza

@me_who jest temat Kosty Runjaicia w FCN? :> 

 

Teraz, Perez napisał:

@klinsmann to nie chodzi, że na Allegro płacisz, a olx nie - tylko sam fakt robienia jakiejś foty, babrania się w formularzu etc. A tak wystawić gdzieś na osiedlu, walnąć, nie wiem, 5 kartonów z cenami "wszystko po 5/10/15 zł" i już.

 

@Makk nie no u nas jest tego zatrzęsienie - od nierozpakowanych prezentów ze ślubu (po 8 latach!; jakieś garnki czy inny samowar) przez tonę zabawek po książki. Normalnie aż bym komuś jakiś procent odpalił, żeby mi to ogarnął :D. 

 

Nie wiem jak u Was, ale u nas często jest organizowany "Pchli targ" ;)

 

Odnośnik do komentarza

Fajnie poczytać takie wpisy żeby upewnić się, że to co dzieje się u mnie w domu to nie żadne wynaturzenia :)

 

Zwłaszcza wyjaśnienia córek Pereza odnośnie braku możliwości posprzątania - możemy się zamienić córkami i nie zauważysz różnicy :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...