Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Szkoda, że gdy mam wolne to pogoda nie zachęca do niczego?

 

4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Ja dzisiaj akurat w pracy, ale nie spodziewam się wielkiego ruchu

A w sobotę pracujesz? Chyba będziemy w okolicach południa w Katowicach to może byś coś upichcił w tym Aioli?

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, schizzm napisał:

No dzień dobry 

Co tam? Pewnie brzuchy nabrzmiale od piwek i grillow i dzisiaj lezakowanie do 12? :)

 

Wcale wam nie zazdroszczę, nic a nic, wcale, w ogóle, nawet o tym nie myślę... ;)

 

Niespecjalnie. Grilla 0, za to kilkanaście kilometrów po górach w ramach rehabilitacji na propsie :wub: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Co mam młodą bandę w Evertonie. Właśnie puknęliśmy w ćwierćfinale Pucharu Ligi drugoligowe Bournemouth 4:1 mając w składzie m.in. Adama Tuckera (16 lat), Aidana Millera (17 lat), Enrique Santosa (19 lat), Victora Niklassona (20 lat), Shauna Muldoona (20 lat), a z ławki weszli jeszcze George Armstrong (20), Gerry Fitzpatrick (20) i Keaton Donaldson (20) :wub: 

 

4 z nich to wychowankowie School of Science :matrix: 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, T-m napisał:

 

Niespecjalnie. Grilla 0, za to kilkanaście kilometrów po górach w ramach rehabilitacji na propsie :wub: 

Dalej się to wpisuje w moja dzisiejszą 100% zazdrość do wszelkich aktywności (lub nieaktywnosci), które polegają na niesiedzeniu w pracy ;)

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, schizzm napisał:

BTW @Feanorlub inne osoby, które grały w Red Dead Redemption 1. Da się go spokojnie ogarnąć w miesiąc? Bo właśnie na tyle chcę wykupić dostęp do PSNow i zastanawiam się, jak bardzo intensywnie musiałbym do tego przysiąść :-k

To zależy, co zamierzasz robić w samej grze ;)

 

https://howlongtobeat.com/game.php?id=7676

 

 

Bry

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja już pisałem chyba w odpowiednim temacie, ale RDR2 się ciągnęło. Nie żałuję ani minuty spędzonej nad tą grą, bo jakościowo to jest top topów, ale jednak miałem ochotę przysiąść do kolejnej, a mam zasadę, że nie odchodzę od gry, dopóki nie skończę. 

 

Trochę mam obecnie szok z TLoU, w którym co chwila umieram, bo jednak w RDR2 to misje się wykonywało mega łatwo, to nie jest gra na skill, ale opowieść interaktywna ;) A tutaj trzeba się postarać, co oczywiście oceniam na plus. Opowieść mnie jeszcze nie porwała, ale

dopiero zostałem sam z Ellie, więc pewnie zaraz feelsy wjadą

 

PS Now wygląda fajnie, ale mam obecnie plan na gry pewnie na najbliższe 2 lata :kekeke: TLoU, Metro, wszystkie Uncharted, Spiderman, God of War, Horizon...

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, schizzm napisał:

Do Polski jeszcze nie weszło ;)

Teraz wprowadzili do kilku krajów, w tym Hiszpanii. Tutaj jest chyba 12 euro (czy 15, nie pamiętam) za miesiąc lub 100 za cały rok. 

A nie da się tego obejść zakładając konto na jakiś adres w UK np.? Czy weryfikują to po IP?

 

Wołam @Perez

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Opowieść mnie jeszcze nie porwała, ale

 

  Ukryj zawartość

dopiero zostałem sam z Ellie, więc pewnie zaraz feelsy wjadą

no to miałem podobnie jak Ty, a pamiętasz jak się zachwycałem ;) 

Co do umierania, w pewnym momencie nabierzesz survivalowego zmysłu i ja od pewnego momentu (gdzieś koło środka) do samego końca przeszedłem bez śmierci, gdyż strategicznie podchodziłem do każdej miejscówki

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...