Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, me_who napisał:

U nas takie coś funkcjonuje jako "obraza uczuć religijnych".

Dokladnie, i to jest kluczowa roznica - obraza uczuc religijnych to paragraf sankcjonowany przez panstwo, a bany na twitchu to decyzje prywatnych firm, z ktorych uslug mozesz po prostu nie korzystac. Zreszta te firmy, uwaga uwaga, nie robia takich rzeczy z powodu terroru poprawnosci politycznej, tylko dlatego, ze nie chca wkurwiac swoich potencjalnych klientow, i najwyrazniej zdaja sobie sprawe, ze dajac te bany straca mniej klientow niz gdyby ich nie dali. Nie mowiac o spadkach cen akcji z powodu takich dram, niecheci mniejszosci do pracy w danej firmie (czyli tracenie potencjalnie lepszych pracownikow) itd

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Misiek napisał:

Ubisocie, jaką ty masz spierdoloną platformę do gier... Instalowałem to Anno z 3 płyt. Potem zająłem się czymś innym, jakiś serial coś. Chcę po iluś godzinach odpalić grę i kurwa co? Pobieranko patcha dopiero teraz postanowiło dać o sobie znać, bo przecież po co wcześniej w tle pobrać aktualizację... No i pomijam już day one patch 22,6 GB...

jak Ty to żydzie robisz, że jeszcze masz czas grać ?!

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Misiek napisał:

Ubisocie, jaką ty masz spierdoloną platformę do gier... Instalowałem to Anno z 3 płyt. Potem zająłem się czymś innym, jakiś serial coś. Chcę po iluś godzinach odpalić grę i kurwa co? Pobieranko patcha dopiero teraz postanowiło dać o sobie znać, bo przecież po co wcześniej w tle pobrać aktualizację... No i pomijam już day one patch 22,6 GB...

Dlatego można kupić grę, postawić na półce. A ściągnąć wiadomo skąd i instalować :D

 

Cześć. Dziś już środa. Ten czas leci.

Dziś ogrodzenie zaczyna się robić.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:

Wczorajszy mecz pożarł 3gb danych :-k

 

Ja za 20 zł w Play mam brak limitu danych na miesiąc. :> 

 

Co do blackface - my nie widzimy w tym większego problemu, bo nie mamy ku temu historyczno-kulturalno-socjoligicznych uwarunkowań. W przeciwieństwie do USA, skąd jest Twitch. Dlatego u nas nie widzi się nic złego, że w Twoja Twarz Brzmi Znajomo aktor grający czarnoskórego wokalistę jest tak ucharakteryzowany (przy okazji, blackface był zazwyczaj karykaturalnie przerysowany, tu to nie ma miejsca, bo charakteryzacja ma być jak najbardziej wierna, ale by extension oni potępiają wszystkie). I dlatego też w Holandii, UK czy USA nie widzi się nic złego w robieniu z opuszczonych kościołów dyskotek, restauracji czy mieszkań, a u nas powoduje to oburzenie.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, schizzm napisał:

jebać moje poglądy, ale naprawdę trochę się zagalopowałeś :-k

 

@z0nk gratulacje, to w zasadzie oddzielne osiągnięcie. Jak wspomniał Feanor, znalazłeś najrzadsza skrzynkę. Mnie się jeszcze nie trafiła :)

 

Za szybko. To marnotrawstwo na poziomie dania alergikowi kwiata, na którego ma paskudną alergię. Ani znaleziska nie doceniłem, ani nie wykorzystałem :roll: 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Brudinho napisał:

 

Też mam bez limitu, zdziwiła mnie ilość :P 

 

Mnie przeraziło jak zobaczyłem moje miesięczne zużycie na pierwszej fakturze od T-Mobile za domowy LTE - 350GB :o Na szczęście wszystko w ramach abonamentu, i bez lejków. A u mnie to głównie YT/Netflix/HBO (i z 10GB meczów)

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Gabe napisał:

Co do blackface - my nie widzimy w tym większego problemu, bo nie mamy ku temu historyczno-kulturalno-socjoligicznych uwarunkowań. W przeciwieństwie do USA, skąd jest Twitch. Dlatego u nas nie widzi się nic złego, że w Twoja Twarz Brzmi Znajomo aktor grający czarnoskórego wokalistę jest tak ucharakteryzowany (przy okazji, blackface był zazwyczaj karykaturalnie przerysowany, tu to nie ma miejsca, bo charakteryzacja ma być jak najbardziej wierna, ale by extension oni potępiają wszystkie). I dlatego też w Holandii, UK czy USA nie widzi się nic złego w robieniu z opuszczonych kościołów dyskotek, restauracji czy mieszkań, a u nas powoduje to oburzenie.

Ja osobiście nie ma problemu zarówno z pierwszą jak i drugą opcją. Zwyczajnie brakuje zdrowego rozsądku. Tylko tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, klinsmann napisał:

jak Ty to żydzie robisz, że jeszcze masz czas grać ?!

Moje życie towarzyskie praktycznie nie istnieje... Staram wcześniej zbierać się do pracy, żeby po ostatnim spotkaniu po 16 wychodzić i czas sie robi.

 

1 minutę temu, Gabe napisał:

Zapewne też nie każdy Amerykanin ma problemy z blackface :> 

Heh, w punkt :) 

1 godzinę temu, Makk napisał:

Dlatego można kupić grę, postawić na półce. A ściągnąć wiadomo skąd i instalować :D

I najczęściej tak robię, że wklepuję tylko kod na steam czy inny uplay, a płyty nawet nie dotykam. Czort mnie podkusił, żeby zainstalować z płyt, to teraz mam ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...