Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Reaper napisał:

Z jednej strony mogłeś się tego spodziewać, szefowi więcej można, ale też chujowo z jego strony, że nigdy nie bierze pod uwagę swojego jedynego pracownika, tylko każe mu zapieprzać we wszystkie możliwe okazje wyjazdowe.

 

No i dość późno się za to zabrałeś, trzeba było pytać na początku roku albo i wcześniej, nie na 2 tygodnie przed ;) 

 

Po tym jak rok temu dzień po poprawinach (i przy okazji świętach) musiałem być w pracy to nie mam wielkich oczekiwań ;)

 

W sumie nie mam na majówkę planów i raczej mieć nie będę, po prostu tak sobie z marszu pomyślałem, że może wolne wezmę, bo szef pewnie na święta wyjedzie to znowu będę sam miał więcej pracy i przyda się odpoczynek i trochę mnie zaskoczył, że go aż tyle nie będzie, skoro sam ma takie zaległości, narzeka na brak czasu itp.

 

Od tego roku spisuję już sobie w kalendarzu wszystkie dni urlopu + L4, teraz się nie dam w wakacje ;)

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tio napisał:

Ale już zapłaty za napisanie tekstu nie umiałeś sobie zabezpieczyć?

nie robilem tego, bo celem nie bylo uzyskanie zaplaty, tylko promocja grupy :) zaplate traktuje jako cos ekstra :) szczerze mwoiac nawet przez mysl mi nie przeszlo, zeby domagac sie hajsu za tekst

zwlaszcza, ze od drugiej gazety do ktorej pisze, nie dostaje zadnej kasy za teksty (o czym mnie a priori uprzedzili), wiec podejrzewalem, ze tutaj zadziala to podobnie

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, jmk napisał:

Od tego roku spisuję już sobie w kalendarzu wszystkie dni urlopu + L4, teraz się nie dam w wakacje ;)

Sorry, ale :rotfl:

Jak by mnie tak przełożony robił, sam by brał wolne na każde święta, wolne itd, a mi kazał przychodzić to by było szybkie :saugst::pa:

Odnośnik do komentarza

Na pewno w mojej sytuacji byś tak zrobił ;) Każdy kozak.

Po prostu muszę wytrącić argument "ale ciebie tyle nie było" kiedy ma na myśli lekarzy, szpitale itp.

Osoby minusujące posta o Gacku, rozumiem iż "śmiecie" jest złe, ale "bydło", "troglodyci" już nie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ogromna różnica między troglodytami, bydłem, a śmieciami. Zresztą Gacek napisał 100% racji, dla mnie kibole to bydło i troglodyci. Jeśli Ty jmk uważasz się za kibola, to sam pakujesz się do tych grup, utożsamiając się z tymi ludźmi. Ja jednak wolę kibiców niż kiboli.

  • Lubię! 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Reaper napisał:

Ogromna różnica między troglodytami, bydłem, a śmieciami. Zresztą Gacek napisał 100% racji, dla mnie kibole to bydło i troglodyci. Jeśli Ty jmk uważasz się za kibola, to sam pakujesz się do tych grup, utożsamiając się z tymi ludźmi. Ja jednak wolę kibiców niż kiboli.

 

A dla Korwina imigranci to śmiecie. Nie zmienia to faktu identycznego nazewnictwa.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...