Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Feanor napisał:

 

To jest niemożliwe. Niewyobrażalne. W obu moich radach pedagogicznych tylko jeden nauczyciel przyznaje się, że głosował na PiS. I on (ona) też strajkuje. Skala nienawiści do PiS jest w środowisku ogromna, przynajmniej w Wielkopolsce, widzę to po kontaktach ze znajomymi nauczycielami. To dlatego jestem pesymistą jeśli chodzi o wynik aktualnej akcji, bo PiS o tym też wie. Nauczycielska Galicja i tak na nich zagłosuje, miażdżąca większość reszty nie.

Dyrektor szkoły, w której pracuje moja mama jest hardkorowym pisiorem i katolem, a mimo to wręcz namawiał nauczycieli do strajku. To mówi bardzo dużo.

 

ed:

Świętokrzyskie hia

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Za to z historii miałem niezbyt dobrych nauczycieli :-k W gimnazjum rywalizowałem z takim jednym ziomkiem-kujonem kto jest lepszy z historii i miałem same piątki itp. ale pogrążył mnie... zeszyt :keke: Bo nie robiłem notatek, pani mnie wzięła to odpowiedzi i dostałem 5 i chciała do zeszytu wpisać, a tu pusto. No i dostałem jedynkę, koleś zaczął się śmiać i jak przechodziłem obok niego to coś tam sapnął, więc mu zdzieliłem w japę z tego zeszytu. Dostałem drugą jedynkę, wyrzuciłem zeszyt na środek klasy i dostałem trzecią i karne odwiedziny u pedagoga szkolnego, a byłem już pod obserwacją po ostatniej bójce w szkole :kekeke: No i same piątki i trzy laki to mi nie dawały dobrej średniej ;) 

 

W liceum za to  historii uczyła mnie też nauczycielka siostry i to samo robiła - porównywała. A w dodatku to była córka sąsiada mojego dziadka.  I próbną maturę, którą ona sprawdzała nie zdałem, bo mi wpisała zero za pracę pisemną. W normalnej maturze rozszerzonej zdałem na coś koło 70% :-k 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krzysfiol napisał:

Myślę, że mówiąc o multikontach Mahdiego nie doceniacie tego, ilu dziwnych ludzi żyje na świecie :D dlatego ja jestem bliżej tezy, że jego adoratorzy to prawdziwe osoby ;) 

Po części tak, to oczywiste. Ale niektóre do po prostu walą po oczach. Jak wspomniany, jak mu tam było, Dario?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, jmk napisał:

Ja myślę, że jesteście trochę uprzedzeni do Mahdiego i wymyślacie tezy pasujące do teorii ;)

 

Kijanka do odbioru, tysiak poszedł :( Aczkolwiek i tak się cieszę, że tylko tyle. 

 

 

@Feanor sto lat i tysiaka podwyżki :)

 

@meyde najlepszego;)

 

uprzedzeni?? wg ciebie każda wymiana zdań , gdzie nie ma argumentów  i groźba banu jestt normalna rzeczą?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...